Zaznacz stronę
Parabanki w Niemczech

Credicom – pożyczki pozabankowe w Niemczech

Pożyczki pozabankowe Credicom ➤ zobacz  ✅ krok po kroku, jak złożyć wniosek o pożyczkę przez internet. Kredyt w parabanku ✅ od 1.000 Euro w kilka minut!

Credicom to jedna z najstarszych instytucji pozabankowych działających na rynku kredytowym w Niemczech. Firma bezpłatnie pośredniczy w udzielaniu pożyczek osobom, które z różnych względów nie mają sporych szans na otrzymanie regularnego kredytu w banku. W niniejszym poradniku przedstawiamy Państwu szczegółowy opis, jak wypełnić zapytanie o kredyt.

Szczegółowe informacje o parabankach w Niemczech i pozabankowych pożyczkach przeczytacie Państwo w naszym głównym poradniku ➤ Parabanki w Niemczech.

1. Wysokość pożyczki i dane osobowe

Aby rozpocząć składanie wniosku, proszę kliknąć w link: kredyt pozabankowy Credicom.

W pierwszym kroku poproszeni zostaniemy o podanie całkowitej wysokości pożyczki, jaką chcielibyśmy zaciągnąć oraz wysokość miesięcznej raty, jaką chcielibyśmy płacić. Następnie poproszeni zostaniemy o podanie przeznaczenia pożyczki. Do wyboru mamy takie pozycje jak zakup pojazdu (Auto / Motorrad), pokrycie długu na koncie bankowym (Dispoausgleich), spłata innych długów (Schuldentilgung) czy też po prostu inne przeznaczenie (Sonstiges). 

W kolejnej części poproszeni zostaniemy o podanie naszych danych osobowych, naszego adresu zamieszkania w Niemczech, a także numer niemieckiego numeru telefonu na wypadek, gdyby pojawiły się dodatkowe pytania odnośnie naszego wniosku o kredyt. Należy też podać czas, kiedy możliwa będzie rozmowa telefoniczna.

2. Dalsze dane oraz sytuacja mieszkaniowa

W drugim kroku poproszeni zostaniemy o podanie dalszych informacji osobowych – daty urodzenia, miejsca urodzenia, obywatelstwa, stanu cywilnego oraz ilości dzieci poniżej 18 roku życia. Zapytani zostaniemy również o to, czy płacimy alimenty.

Następnie poproszeni zostaniemy o informacje nt. naszej obecnej sytuacji mieszkaniowej. Jeśli wynajmujemy mieszkanie, należy wybrać pozycję Zur Miete, a następnie podać wysokość czynszu, jaki płacimy oraz od kiedy mieszkamy pod podanym adresem. Zapytani zostaniemy również o to, czy jesteśmy w posiadaniu jakiejś nieruchomości.

3. Zatrudnienie + dodatkowy wnioskodawca

W ostatnim kroku zapytani zostaniemy o nasze zatrudnienie – rodzaj zatrudnienia (np. pracownik – Angestellter), nazwę naszego pracodawcy jak i jego kod pocztowy oraz miejscowość, od kiedy jesteśmy tam zatrudnieni oraz czy nasza umowa zawarta jest na czas określony (jeśli tak – do kiedy). 

Następnie poproszeni zostaniemy o podanie wysokości netto miesięcznych zarobków, klasę podatkową (zazwyczaj jest to 1. Klasse) oraz czy posiadamy jakiekolwiek inne regularne dochody (jeśli tak, jaka jest ich wysokość).

Dalej będziemy mieli możliwość podania informacji nt. drugiej osoby, która chciałaby z nami złożyć wniosek o pożyczkę (np. małżonek lub małżonka). Może to pomóc w uzyskania pozytywnej odpowiedzi szczególnie, jeśli składamy wniosek o wysoką pożyczkę.

Na końcu zapytani zostaniemy o to, czy jesteśmy zainteresowani otrzymaniem dodatkowej karty kredytowej (opcjonalnie) oraz musimy potwierdzić zapoznanie się z regulaminem, jak i przepisami dotyczącymi przetwarzania naszych danych. Gotowe!

Po złożeniu wniosku zostaniemy jeszcze zapytani o numer naszego konta bankowego. Jego podanie przyspieszy wypłatę pożyczki w przypadku pozytywnej decyzji. W ciągu kilku dni otrzymamy dalsze informacje na podany adres e-mail, bądź telefonicznie na podany numer telefonu.

Macie Państwo pytanie odnośnie uzyskania kredytów pozabankowych w Niemczech? Z chęcią pomożemy! Zapytania prosimy kierować na adres finanse@hype.pl, bądź za pomocą formularza kontaktowego.