Polacy za granicą

Serdecznie witamy w poradniku finansowych dla Polaków czasowo lub na stałe przebywających za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt. produktów oferowanych przez zagraniczne banki i instytucje finansowe, a także innych przydatnych informacji związanych z pobytem za granicą.

Banki zagraniczne dla Polaków

Wyjeżdżasz pracować lub studiować za granicę i potrzebujesz konta bankowego w krajowym banku? A może po prostu nie chcesz trzymać swoich pieniędzy w Polsce i chcesz skorzystać z możliwości otwarcia konta w jednym z banków zarejestrowanych poza Polską? Zobacz oferty kont bankowych w poszczególnych krajach Europy, bądź dowiedz się więcej na ten temat w naszym poradniku: Konto zagraniczne dla Polaków.

Pożyczki zagraniczne dla Polaków

Dla osób z Polski mieszkających za granicą przygotowaliśmy serię poradników odnośnie uzyskania tamtejszych pożyczek. Masz kłopoty z uregulowaniem bieżących wydatków? Sprawdź nasze informacje nt. sprawdzonych ofert kredytów za granicą. W zależności od potrzeb, dostępne są różne rozwiązania: minipożyczki ekspresowe, kredyty ratalne, bądź tradycyjne karty kredytowe. Pełen wykaz produktów znajdziesz w naszym dziale Finanse.

Dostawcy prądu i internetu za granicą

Mieszkasz za granicą i zastanawiasz się, jak uzyskać dostęp do podstawowych mediów? Bez względu na to, czy chodzi o rejestrację dostawcy prądu lub gazu za granicą, taryfy zagranicznych sieci komórkowych, czy też stały dostęp do internetu, na naszych łamach znajdziesz potrzebne informacje, które umożliwią Ci znalezienie najlepszych taryf.