Zaznacz stronę
Zaktualizowano: 29 sierpnia 2020

Kredyt w Norwegii dla Polaków

Sprawdź oferty kredytów w Norwegii ➤ podaj kwotę i okres spłaty, a następnie wybierz ✅najlepszą propozycję i złóż wniosek online w ✅kilka minut!

Przeprowadzka i rozpoczęcie życia w Norwegii wiąże się z wieloma wyzwaniami, a także nieplanowanymi wydatkami. Popsute auto lub pralka, konieczność zakupu nowych mebli albo przeprowadzka i konieczność zapłacenia kaucji mogą doprowadzić do problemów z naszą płynnością finansową. Ratunkiem w tej sytuacji może być skorzystanie z poważnych ofert pożyczek w Norwegii, które prezentujemy na naszej stronie. W niniejszym poradniku przedstawiamy informacje odnośnie możliwości uzyskania kredytu w Norwegii przez osoby z Polski, a także oddajemy do dyspozycji wyszukiwarkę najlepszych ofert.

Jeśli zainteresowani są Państwo ofertami kredytów w innych krajach skandynawskich, odsyłamy do naszego poradnika ➤ Kredyt w Szwecji.

Kredyt w Norwegii przez internet

Tak jak w Polsce, istnieje możliwość uzyskania kredytu w Norwegii przez internet. Złożenie wniosku jak i inne formalności odbywają się całkowicie online, dzięki czemu w krótkim czasie dowiemy się, czy możemy otrzymać pożyczkę w wybranej przez nas kwocie. 

W zależności od potrzeb, istnieje możliwość uzyskania finansowania od 1.000 NOK do nawet 500.000 NOK. Wysokość pożyczki decyduje o dostępnym okresie spłaty pożyczki. Korzystając z wyszukiwarki ofert dostępnej poniżej macie Państwo znalezienia oferty kredytu w Norwegii, która najlepiej będzie dopasowana do Państwa oczekiwań.

Kredyt w Norwegii dla Polaka – wymagania

Aby móc złożyć wniosek o kredyt w Norwegii, należy spełnić kilka wymagań stawianych również innym osobom składającym wniosek o norweską pożyczkę (aby uzyskać dodatkowe informacje, kliknij w jedną z wybranych pozycji poniżej): 

Miejsce zamieszkania na terenie Norwegii

Oferty kredytów w Norwegii dostępne są jedynie dla osób posiadających norweski adres zamieszkania. Nie ma możliwości otrzymania pożyczki przez osoby mieszkające w Polsce i tylko chwilowo przebywające w Norwegii.

Regularne dochody

Każda osoba chcąca otrzymać kredyt w Norwegii, będzie proszona o podanie informacji o wysokości dochodów uzyskiwanych w Norwegii. Oznacza to, że do otrzymania pożyczki w Norwegii niezbędne jest posiadanie oficjalnego zatrudnienia u norweskiego pracodawcy. 

Konto bankowe w norweskim banku

Wypłata kredytu w Norwegii możliwa jest jedynie na konto bankowe prowadzone w norweskim banku. W procesie identyfikacji konieczne będzie również skorzystanie z norweskiego systemu Bank ID, dostępnego dla posiadaczy kont bankowych w Norwegii. 

Norweski numer komórkowy

We wniosku konieczne będzie również podanie norweskiego numeru komórkowego (wymaganego również przez system BankID). 

Macie Państwo pytanie odnośnie uzyskania kredytu w Norwegii? Z chęcią pomożemy! Zapytania prosimy kierować na adres finanse@hype.pl, bądź za pomocą formularza kontaktowego.

Kredyt w Norwegii – wniosek po polsku

Jeśli nie opanowali Państwo jeszcze języka norweskiego, a chcieliby mimo wszystko bezproblemowo wypełnić wniosek o pożyczkę w Norwegii, warto skorzystać z pomocy firm pożyczkowych, które oferują swoje usługi również w j. polskim. Należy do nich m.in. DigiFinans, który pośredniczy w przyznawaniu kredytów w norweskich bankach.

Wystarczy wypełnić jeden wniosek, aby po jego weryfikacji otrzymać pasujące oferty pożyczek od 25.000 NOK do nawet 500.000 NOK. Samo złożenie zapytania nie wiąże się z żadnym ryzykiem lub zobowiązaniami. Dopiero po otrzymaniu konkretnej oferty finansowania podejmą Państwo decyzję, czy z niej skorzystać, czy też zaproponowane warunki nie są wystarczająco korzystne. Co ważne, usługa DigiFinans jest dla Państwa całkowicie darmowa, gdyż jest ona opłacana przez banki i instytucje finansowe współpracujące z DigiFinans.

Kredyt w Norwegii dla Polaków

Pożyczki w Norwegii przez internet

Jeśli chcą Państwo skorzystać z poniższej wyszukiwarki ofert, prosimy w pierwszym kroku skorzystać z opcji filtru w postaci dwóch suwaków i kolejno:

  • wybrać interesującą nas kwotę pożyczki (Lånebeløp)
  • podać nasz wiek (Din alder)

Lista ofert zostanie zaktualizowana, a w tabeli pokazane są kolejno następujące informacje:

  • potencjalnie dostępna kwota pożyczki (Lånebeløp)
  • przedział oprocentowania (Rente)
  • min. wymagany wiek dla osoby chcącej wziąć pożyczkę (Min. alder)
  • dostępny okres spłaty wyrażony w miesiącach (Nedbetalingsperiode)

Po wybraniu konkretnej oferty (poprzez kliknięcie w przycisk Søk her) przekierowani zostaną Państwo na stronę firmy kredytowej, gdzie będziecie mogli bezpośrednio złożyć zapytanie o pożyczkę w Norwegii.