Szybki kredyt w Norwegii dla Polaków

Zaktualizowano: 20 stycznia 2023
Szybki Kredyt w Norwegii

Przeprowadzka i rozpoczęcie życia w Norwegii wiąże się z wieloma wyzwaniami, a także nieplanowanymi wydatkami. Popsute auto lub pralka, konieczność zakupu nowych mebli albo przeprowadzka i konieczność zapłacenia kaucji mogą doprowadzić do problemów z naszą płynnością finansową. Ratunkiem w tej sytuacji może być skorzystanie z poważnych ofert pożyczek w Norwegii, które prezentujemy na naszej stronie. W niniejszym poradniku przedstawiamy informacje odnośnie możliwości uzyskania kredytu w Norwegii przez osoby z Polski, a także oddajemy do dyspozycji wyszukiwarkę najlepszych ofert.

Jeśli zainteresowani są Państwo ofertami kredytów w innych krajach skandynawskich, odsyłamy do naszego poradnika ➤ Kredyt w Szwecji.

Kredyt w Norwegii przez internet

Tak jak w Polsce, istnieje możliwość uzyskania kredytu w Norwegii przez internet. Złożenie wniosku jak i inne formalności odbywają się całkowicie online, dzięki czemu w krótkim czasie dowiemy się, czy możemy otrzymać pożyczkę w wybranej przez nas kwocie. 

W zależności od potrzeb, istnieje możliwość uzyskania finansowania od 1.000 NOK do nawet 500.000 NOK. Wysokość pożyczki decyduje o dostępnym okresie spłaty pożyczki. Korzystając z wyszukiwarki ofert dostępnej poniżej macie Państwo znalezienia oferty kredytu w Norwegii, która najlepiej będzie dopasowana do Państwa oczekiwań.

Kredyt w Norwegii dla Polaka – wymagania

Aby móc złożyć wniosek o kredyt w Norwegii, należy spełnić kilka wymagań stawianych również innym osobom składającym wniosek o norweską pożyczkę (aby uzyskać dodatkowe informacje, kliknij w jedną z wybranych pozycji poniżej): 

1️⃣ Miejsce zamieszkania na terenie Norwegii

Oferty kredytów w Norwegii dostępne są jedynie dla osób posiadających norweski adres zamieszkania. Nie ma możliwości otrzymania pożyczki przez osoby mieszkające w Polsce i tylko chwilowo przebywające w Norwegii.

2️⃣ Regularne dochody

Każda osoba chcąca otrzymać kredyt w Norwegii, będzie proszona o podanie informacji o wysokości dochodów uzyskiwanych w Norwegii. Oznacza to, że do otrzymania pożyczki w Norwegii niezbędne jest posiadanie oficjalnego zatrudnienia u norweskiego pracodawcy.

3️⃣ Konto bankowe w norweskim banku

Wypłata kredytu w Norwegii możliwa jest jedynie na konto bankowe prowadzone w norweskim banku. W procesie identyfikacji konieczne będzie również skorzystanie z norweskiego systemu Bank ID, dostępnego dla posiadaczy kont bankowych w Norwegii.

We wniosku konieczne będzie również podanie norweskiego numeru komórkowego (wymaganego również przez system BankID).

Kredyt w Norwegii – wniosek po polsku

Jeśli nie wiedzą Państwo, który bank aktualnie proponuje najlepsze warunki uzyskania pożyczki i chcieliby otrzymać ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb, warto skorzystać z pomocy firm pożyczkowych, które oferują wsparcie również dla osób z Polski. Należy do nich m.in. AXO Finans, który pośredniczy w przyznawaniu kredytów w ponad 20 norweskich bankach.

Wystarczy wypełnić jeden wniosek, aby po jego weryfikacji otrzymać pasujące oferty pożyczek od 10.000 NOK do nawet 600.000 NOK. Pożyczki dostępne są na okres od roku do 5 lat, a w przypadku refinansowania innych kredytów nawet do 20 lat. Samo złożenie zapytania nie wiąże się z żadnym ryzykiem lub zobowiązaniami. Dopiero po otrzymaniu konkretnej oferty finansowania podejmą Państwo decyzję, czy z niej skorzystać, czy też zaproponowane warunki nie są wystarczająco korzystne. Co ważne, usługa pośrednictwa AXO Finans jest dla Państwa całkowicie darmowa, gdyż jest ona opłacana przez banki i instytucje finansowe współpracujące z AXO Finans przy udzielaniu pożyczki.

Pożyczki Norwegia

Szybka pożyczka w Norwegii przez internet

Jeśli chcą Państwo zobaczyć inne oferty pożyczek w Norwegii, zachęcamy do skorzystania z poniższej wyszukiwarki ofert. Wystarczy w pierwszym kroku skorzystać z opcji filtru w postaci dwóch suwaków i kolejno:

  • wybrać interesującą nas kwotę pożyczki (Lånebeløp)
  • podać nasz wiek (Din alder)

Lista ofert zostanie zaktualizowana, a w tabeli pokazane są kolejno następujące informacje:

  • potencjalnie dostępna kwota pożyczki (Lånebeløp)
  • przedział oprocentowania (Rente)
  • min. wymagany wiek dla osoby chcącej wziąć pożyczkę (Min. alder)
  • dostępny okres spłaty wyrażony w miesiącach (Nedbetalingsperiode)

Po wybraniu konkretnej oferty (poprzez kliknięcie w przycisk Søk her) przekierowani zostaną Państwo na stronę firmy kredytowej, gdzie będziecie mogli bezpośrednio złożyć zapytanie o pożyczkę w Norwegii.

Kredyt w Norwegii