Karta kredytowa w Niemczech – porównywarka

Porównywarka kart kredytowych w Niemczech

Karty kredytowe w Niemczech ➽ porównaj oferty i znajdź ✓najlepszą kartę kredytową w Niemczech! Szybki wniosek i decyzja o wydaniu w ciągu kilku minut❗

Karty kredytowe stają się coraz popularniejszym środkiem płatniczym w Niemczech. Oprócz wygodnego dokonywania płatności przy użyciu funkcji bezstykowej, karty Visa i Mastercard mogą też być prostym sposobem na podratowanie budżetu i uzyskanie dostępu do gotówki, gdy zabraknie jej na naszym koncie. W zależności od naszej sytuacji finansowej, bank ustala limit naszej karty kredytowej, którym możemy przeznaczyć na płatności bezgotówkowe lub wypłatę gotówki z bankomatu. W przypadku spłaty kwoty w 100% po otrzymaniu rozliczenia, nie ponosimy dodatkowych kosztów. W razie potrzeby, możemy dokonać spłaty zadłużenia z pomocą miesięcznych rat. Więcej informacji na ten temat, przeczytać można w naszym głównym poradniku: Karta kredytowa w Niemczech.

Karta kredytowa prepaid w Niemczech

Obok zwykłych kart kredytowych Visa i Mastercard, coraz popularniejsze stają się również karty prepaid. Ich działanie podobne jest do taryf prepaid sieci komórkowych. Na konto Visa prepaid lub Mastercard prepaid przelewamy pieniądze, które następnie możemy wykorzystać do płacenia w internecie lub tradycyjnym sklepie. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które chciałaby uzyskać dostęp do rozpoznawalnego i stosowanego na całym świecie środka płatniczego, a z różnych powodów nie mogą liczyć na uzyskanie normalnej karty kredytowej, bądź obawiają się problemów podczas płatności online i nie chcą ryzykować utraty dużej sumy pieniędzy.

Oferty kart kredytowych w Niemczech

Poniżej prezentujemy porównywarkę ofert kart kredytowych w Niemczech. Aby otrzymać pełną informację odnośnie kosztów prowadzenia, proszę podać:

  • przybliżoną roczną sumę transakcji w strefie Euro
  • przybliżoną roczną sumę transakcji poza strefą Euro (np. w Polsce)

Jeśli nie znamy naszych przybliżonych wydatków, bądź nie chcemy uzależniać od nich wysokości opłat za kartę, proszę w obu przypadkach podać 0 Euro.

W dalszych opcjach mamy możliwość ograniczenia wyników do konkretnej firmy wydającej karty (Visa, Mastercard lub American Express) oraz do pokazania wyników jedynie dla złotych bądź platynowych kart.

W ostatnim kroku możemy wskazać sposób działania karty kredytowej, który nas interesuje:

  • sofortiger Einzug vom Konto – transakcje rozliczane są na bieżąco z naszego konta (opcja dla kart wydawanych do Girokonta – więcej na ten temat w artykule: konta bankowe w Niemczech).
  • monatliche Rechnung – otrzymujemy miesięczne rozliczenie transakcji, wówczas możemy zdecydować się na spłatę zadłużenia w całości bądź rozłożenia płatności na raty.
  • Teilzahlungsfunktion – domyślna spłata zadłużenia w ratach.
  • Prepaid – karty z funkcją prepaid (wyjaśnienie w niniejszym artykule powyżej)

Jeśli nie chcemy ograniczać wyników wyszukiwania i chcemy pokazać wszystkie, proszę pozostawić odpowiedź “alle”, bądź “alle inkl. Prepaid” (aby otrzymać również wyniki dla kart płatniczych prepaid).

Po wybraniu oferty, zostaną Państwo przekierowani na stronę banku, na którym będzie można wypełnić wniosek o wydanie karty. W większości przypadku po wypełnieniu wniosku otrzymamy odpowiedź, czy możemy otrzymać kartę kredytową.

Najlepsza karta kredytowa w Niemczech

Poniżej przedstawiamy popularne oferty kart kredytowych w Niemczech. W przypadku wszystkich poniższych produktów, wydanie karty kredytowej jak i miesięczna opłata za jej używanie wynosi 0 Euro.

Advanzia Bank

0 Euro za wydanie i prowadzenie karty
0% prowizji za transakcje w obcych walutach (w tym PLN)
0 Euro dodatkowej prowizji za wypłaty z bankomatów
✅ Brak konieczności posiadania niemieckiego konta
ℹ️ Regulowanie miesięcznych rozliczeń przelewem bankowym

Karta kredytowa Genialcard

0 Euro za wydanie i prowadzenie karty
0% prowizji za transakcje w innych walutach
0 Euro dodatkowej prowizji za wypłaty z bankomatów na całym świecie
✅ Możliwość spłaty konta w ratach od 3% kwoty zadłużenia
✅ Możliwość integracji z Apple Pay
ℹ️ Konieczność posiadania niemieckiego konta

Porównywarka kart kredytowych w Niemczech