Minipożyczka w Niemczech

Zaktualizowano: 7 stycznia 2024
Minikredyt w Niemczech

Szybka pozabankowa pożyczka w Niemczech  ➤ niemal 200 EUR bez zbędnych formalności, szybko i wygodnie przez internet. Sprawdź ofertę legalnych niemieckich minikredytów online!

Szukają Państwo oferty szybkiej i prostej pożyczki online w Niemczech? Zachęcamy do skorzystania z oferty Minikredit.de przygotowanej przez Cashper. Minikredit to szybkie, minipożyczki online w Niemczech, w których pożyczają Państwo kwotę 199 EUR na okres 61 dni i płacicie tylko kilka Euro więcej. Tak! To nie błąd – pożyczamy 199 EUR, a spłacamy jedynie 202,12 EUR! (stan na: 07.01.2024).

Kliknij w gwiazdki, aby ocenić ofertę

Średnia ocena 4.3 / 5. Ilość głosów 12

Bądź pierwszą osobą, która zagłosuje!

Minikredit to pożyczki online w Niemczech z prostymi, stałymi zasadami:

 • kwota pożyczki: 199 EUR
 • czas pożyczki: 61 dni
 • oproc.: 13,5% w skali roku

Aby móc skorzystać z pożyczki Minikredyt, należy spełnić następujące wymagania:
– wiek min. 18 lat
– miejsce zamieszkania w Niemczech
– Dochody w Niemczech z umową o pracę w wysokości min. 500 EUR netto miesięcznie

Minipożyczki w Niemczech przez internet

Szybki pożyczki przez internet w Niemczech to wygodny sposób na uzyskanie krótkoterminowej minipożyczki bez konieczności przechodzenia przez skomplikowane procedury jak w przypadku kredytów bankowych. Cały wniosek Minikredit.de wypełnimy w kilka minut przez internet, a po zweryfikowaniu naszych danych osobowych poprzez przesłanie kopii dokumentów otrzymamy pożyczkę w wysokości 199 EUR na wskazany rachunek bankowy.

Jeśli zależy nam na szybkiej wypłacie pożyczki, możemy również skorzystać z opcji wypłaty w ciągu 24 godzin – kosztuje ona jednorazowo 39 EUR. W innym przypadku, pożyczka zostanie nam wypłacona w ciągu 10 dni.

Minipożyczki w Niemczech dla Polaków – wymagania

Aby skorzystać z pożyczek w Niemczech, każdy wnioskodawca (bez względu na kraj pochodzenia) musi spełnić te same warunki:

 • Posiadać minimum 18 lat i miejsce zamieszkania na terenie Niemiec
 • Posiadać konto bankowe w Niemczech (pożyczka może bowiem zostać wypłacona jedynie na rachunek prowadzony w niemieckim banku)
 • Niemiecki numer komórkowy (jeśli go nie masz, zobacz kto oferuje darmowy starter w Niemczech)
 • Posiadać regularne dochody wynikające z pracy w wysokości co najmniej 500 EUR miesięcznie.

Osoby prowadzące własną działalność nie będą niestety mogły skorzystać z oferty Minikredit.de. W tej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem ➤ Pożyczki prywatne w Niemczech.

Proszę mieć uwadze, że po złożeniu wniosku sprawdzona zostanie nasza historia kredytowa w systemie Schufa. W przypadku niskiej oceny zdolności kredytowej wynikającej z posiadania wielu zaległości finansowych, musimy się liczyć z ewentualną odmową uzyskania pożyczki.

Wniosek o minipożyczkę w Niemczech

Poniżej przedstawiamy szybki opis, jak wypełnić wniosek o pożyczkę Minikredit.de krok po kroku:

1. Rozpoczęcie

Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Niemczech, należy kliknąć w następujący link:

W nowym oknie otworzy się strona pożyczkodawcy, na której znajdą Państwo raz jeszcze podsumowanie warunków udzielenia pożyczki. Wystarczy kliknąć w pomarańczowy przycisk “Jetzt kostenlos beantragen”.

Minipożyczka w Niemczech

2. Data osobowe i kontaktowe

Na początku poproszeni zostaniemy o podanie naszych danych kontaktowych: adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. Proszę mieć na uwadze, żę zaakceptowany zostanie jedynie niemiecki numer komórkowy. System zapyta nas się również, czy chcemy otrzymać oferty pożyczek na podany adres e-mail.

W dalszej części poproszeni zostaniemy o podanie imienia i nazwiska oraz daty urodzenia.

Minipożyczka w Niemczech przez internet

Na tej samej stronie zapytani zostaniemy również o rodzaj wypłaty: czy chcemy skorzystać z normalnej czy też ekspresowej wypłaty w ciągu 24h. Proszę mieć na uwadze, że ekspresowa forma wypłaty jest płatna, a aktualna wysokość tej opłaty widoczna będzie na Państwa ekranie.

Przed przejściem do kolejnego kroku musimy również potwierdzić zapoznanie się z polityką prywatności:

Jak otrzymać pożyczkę na dowód w Niemczech

W przypadku skorzystania ze standardowej opcji wypłaty, system raz jeszcze poprosi o potwierdzenie dokonanego wyboru w oddzielnym komunikacie:

Wypłata pożyczki w Niemczech

3. Adres zamieszkania i zarobki

W kolejnej części wniosku o pożyczkę w Niemczech zapytani zostaniemy, na co chcemy przeznaczyć pożyczkę. Wśród dostępnych odpowiedzi znajdziemy m.in. regularne wydatki (Regelmäßige Ausgaben), tygodniowe zakupy (Wöchentliche Einkäufe), uiszczenie opłat za prąd (Stromrechnungen bezahlen), czy też np. niespodziewane wydatki (Unerwartete Ausgaben).

W dalszej części konieczne będzie podanie niemieckiego adresu zamieszkania. Możemy w tym celu skorzystać z wyszukiwarki adresu (znajdującej się w pierwszym polu) lub podać wszystkie informacje samodzielnie.

Minikredyt w Niemczech

Następnie poproszeni zostaniemy o podanie numeru IBAN naszego konta bankowego w Niemczech, sytuację mieszkaniową (jeśli wynajmujemy mieszkanie, będzie to Mietwohnung), stopień wykształcenia (w przypadku uzyskania matury, należy podać Gymnasium) oraz stan cywilny (ledig – singiel/singielka, verheiratet – po ślubie).

Niemiecka minipożyczka przez internet

Ostatnią częścią wniosku jest informacja o zarobkach. Tutaj poproszeni zostaniemy o wybranie rodzaju dochodu (np. umowa o pracę – Lohn Arbeitsvertrag, umowa na godziny – Lohn Zeitarbeitsvertrag, zwykłe wynagrodzenie – Gehalt). Jeśli nasza umowa jest na czas ograniczony, należy podać datę, do kiedy obowiązuje.

Ponadto trzeba podać wysokość naszych miesięcznych dochodów netto (czyli po odciągnięciu podatków) oraz dzień kalendarzowy, w którym ma miejsce zazwyczaj wypłata.

W ostatnim punkcie możliwe jest jeszcze wskazanie dodatkowych źródeł dochodu (np. spadek lub renta). Konieczne będzie również wyrażenie zgody na sprawdzenie naszej historii kredytowej oraz potwierdzenie zapoznania się z regulaminem pożyczek.

Szybki minikredyt w Niemczech

4. Potwierdzenie danych / przesyłka dokumentów

Jeśli podane przez nas dane przejdą pierwsze sprawdzenie pozytywnie, otrzymamy informację o pomyślnej operacji i prośbie wyboru sposobu na potwierdzenie danych. Mamy tutaj do wyboru:

 • szybkie sprawdzenie poprzez bankowość internetową (poproszeni zostaniemy wówczas o zalogowanie się do naszej bankowości online)
 • samodzielnie przesłanie kopii wyszczególnionych dokumentów (proszę mieć na uwadze, że wypłata nastąpi dopiero po sprawdzeniu dokumentów przez pracownika Minikredit).
Szybka pożyczka w Niemczech

W przypadku wyboru drugiej opcji i chęci przesłania dokumentów, należy przygotować:

 • zdjęcie dowodu osobistego (przednia i tylnia strona) lub paszportu
 • własne zdjęcie typu selfie
 • wyciąg z konta bankowego, na którym widoczny jest również numer naszego konta
 • potwierdzenie ostatniej wypłaty
Pożyczki niemieckie przez internet

W międzyczasie na podany adres e-mail otrzymamy również wiadomość z naszym hasłem dostępowym do profilu, gdzie będzie mogli sprawdzić stan wypłaty naszej pożyczki. W wiadomości znajduje się link aktywacyjny, w który należy kliknąć, aby w pełni aktywować konto.

Jeśli nie mogą Państwo znaleźć wiadomości w głównej skrzynce, proszę upewnić się, czy nie znajduje się ona w folderze SPAM. Jej nadawcą będzie Cashper.de, który obsługuje pożyczki Minikredit.de.

Szybka pożyczka w Niemczech

Dodaj komentarz