Zaznacz stronę

Konto firmowe w Niemczech

Zobacz ✔ najlepsze oferty niemieckich kont bankowych dla firm i freelancerów ➤ porównaj oferty i złóż wniosek o otwarcie przez internet w 5 minut!
Oferty niemieckich darmowych kont bankowych ING-DiBa i DKB cieszą się ogromną popularnością, jednakże zarezerwowane są jedynie dla osób prywatnych. Na całe szczęście istnieją równie dobre alternatywne oferty dla osób prowadzących działaność gospodarczą w Niemczech, które nie chcą ponosić regularnych kosztów związanych z rachunkiem bankowych.

Konto dla firm w Niemczech – opłaty

Osoby mające firmę / Gewerbe w Niemczech, bądź prowadzące działalność gospodarczą jako freelancerzy, stoją często przed dylematem, w którym banku powinny założyć swój rachunek bankowy. Wiele osób podejrzewa, że konta biznesowe wiążą się zazwyczaj z wyższymi kosztami prowadzenia aniżeli porównywalne oferty dla kont osobistych. Nic bardziej mylnego! Na rynku niemieckim dostępne są równie atrakcyjne produkty bankowe, w których prowadzenie rachunku dla firmy nie oznacza konieczności ponoszenia regularnych opłat za prowadzenie. W niniejszym poradniku przedstawiamy porównywarkę ofert kont biznesowych w Niemczech, które pozwolą Państwu na wybranie najlepszego rachunku!

Darmowe konto dla firm w Niemczech

Za pomocą poniższej porównywarki mogą Państwo zobaczyć oferty niemieckich kont firmowych, w których prowadzenie konta jak i opłaty za kartę nic nie kosztują! Szczególnej uwadze polecamy ofertę banku Holvi, który oferuje biznesowe konto bez miesięcznej opłaty za prowadzenie. W komplecie do konta dodawana jest również darmowa karta Mastercard.

Macie Państwo dalsze pytania odnośnie oferty, bądź potrzebujecie pomocy w procesie otwarcia konta? Nasi pracownicy służą wsparciem – nieodpłatnie i bez zowiązań. Pytania prosimy kierować na adres: finanse@hype.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Jeśli chcą Państwo zobaczyć inne oferty kont bankowych w Niemczech dla firm, prosimy skorzystać z poniższej wyszukiwarki. W tym celu proszę podać średnie miesięczne dochody na koncie, średnie saldo, jak również informację odnośnie dodatkowych opcji (karty płatnicze oraz filtr dla ofert tylko z oddziałami). Na koniec proszę podać formę prowadzonej działalności – jeśli mają Państwo Gewerbe, proszę wybrać „Einzelunternehmer„, jeśli wykonują Państwo wolny zawód jako freelancer, proszę wybrać „Freiberufler„. Następnie należy kliknąć w przycisk „Generuj listę ofert”.  Po wybraniu jednej z ofert, zostaną Państwo przekierowani na stronę banku, na której będzie mogli wysłać wniosek o otwarcie konta.

Miesięczne wpływy
Euro
∅ Średnie saldo na koncie:
Euro
Opcje dodatkowe:
Karta debetowa
Karta kredytowa
Bank z oddziałami
Rodzaj działalności:
Zahlungseingang: 3000 € / Guthaben: 5000 €
Holvi Starter
0,00 €
  • 0,00 € beleglos
  • -- € beleghaft
Kontist Kontist Free
0,00 €
  • 0,00 € beleglos
  • -- € beleghaft
FYRST Fyrst Base
0,00 €
  • 0,00 € beleglos
  • -- € beleghaft
FINOM Solo
0,00 €
  • 0,00 € beleglos
  • -- € beleghaft
Holvi Gründer
0,00 €
  • 0,00 € beleglos
  • -- € beleghaft
* Werte für gewählten Zeitraum, die Berechnung erfolgt auf Basis der aktuellen Zinssätze vom 21.01.2021. Alle Angaben ohne Gewähr, © financeAds.net