Kontakt z Hype.pl

Kontakt z Hype.pl

Hype.pl to serwis internetowy prezentujący informacje nt. produktów finansowych i telekomunikacyjnych dostępnych na wybranych rynkach Europy Zachodniej. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie produktów prezentowanych na naszej stronie, w pierwszej kolejności prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami zawartymi w naszych poradnikach.

UWAGA: 

  • Sami NIE udzielamy pożyczek, dlatego prosimy o nieprzesyłanie próśb o udzielenie kredytu – te należy skierować do wybranej firmy pożyczkowej lub banku prezentowanych na naszych łamach. Prosimy o zrozumienie, że na tego typu wiadomości nie będziemy odpowiadać.
  • Przestrzegamy przed korzystaniem z ofert osób podających się za pracowników naszego serwisu i proponujących pożyczki w zamian za opłacenie ubezpieczenia lub innych opłat wynikających z rzekomego udzielenia finansowania. W przypadku uczciwych ofert kredytowych dostępnych na rynku, NIE ma konieczności uiszczenia jakichkolwiek opłat przed uzyskaniem pożyczki! Jeśli natrafili Państwo na próbę wyłudzenia pieniędzy w zamian za obietnicę uzyskania pożyczki, zalecamy o kontakt z policją.
  • Proszę mieć na uwadze, że nie mamy również dostępu do danych osobowych klientów banku. Jeśli macie Państwo problemy z dostępem do swojego konta bankowego, prosimy o bezpośredni kontakt z biurem obsługi danego banku.

Jeśli nadal nie mogą Państwo znaleźć odpowiedzi na pytanie lub mają problemy z instrukcjami, zachęcamy do kontaktu na adres:

email

Postaramy się odpowiedzieć na Państwa wiadomość w ciągu 72 godzin.