Zaznacz stronę

Karta kredytowa w Austrii

Darmowa karta kredytowa w Austrii: ✅0 Euro za prowadzenie ✅0% prowizji za przewalutowanie ➥ wypełnij wniosek online w 5 minut!

Osoby z Polski mieszkające i pracujące w Austrii, które poszukują atrakcyjnych ofert kart kredytowych w strefie Euro, powinna zainteresować oferta darmowej złotej karty Mastercard free.at, którą prezentujemy na niniejszej stronie. W dalszej części poradnika przeczytacie Państwo, jak złożyć wniosek o kartę kredytową w Austrii i po kilku dniach być w posiadaniu karty umożliwiającej robienie zakupów na całym świecie bez dodatkowej prowizji za transakcje w obcych walutach.

 • 0 Euro za wydanie karty
 • 0 Euro rocznej opłaty za prowadzenie
 • 0 Euro za wypłaty gotówki (odsetki doliczane od momentu wypłaty)
 • 0% prowizji za przewalutowanie do innych walut niż Euro
 • 0 Euro za wydanie duplikatu karty

Karta kredytowa bez opłat w Austrii

Zakładając konto bankowe w austriackim banku często konfrontowani jesteśmy z ofertą kart kredytowych, za które banki życzą sobie rocznych opłat rzędu kilkudziesięciu Euro. Darmowa złota karta Mastercard oferowana w Austrii przez luksemburski Bank Advanzia jest tutaj miłym wyjątkiem od tej reguły. Zarówno wydanie jak i prowadzenie karty nic nas nie kosztuje. Otrzymując limit kredytowy na karcie mamy również dodatkową możliwość finansowania naszego austriackiego życia w sytuacji, kiedy ponieść będziemy musieli jakiś nieplanowany wydatek. Zanim zdecydujemy się na wzięcie kredytu w Austrii, karta kredytowa może pomóc przetrwać chwilowy niedobór gotówki i pozwolić na zaoszczędzenie pieniędzy związanych z obsługą zadłużenia.

Wniosek o kartę kredytową w Austrii

Aby otrzymać kartę Mastercard free.at od banku Advanzia, wystarczy jedynie przejść do formularza wniosku o kartę, a następnie podać podstawowe dane na nasz temat:

 • imię i nazwisko
 • adres miejsca zamieszkania w Austrii
 • datę urodzenia oraz obywatelstwo
 • adres e-mail oraz numer naszego austriackiego numeru komórkowego

Po wysłaniu wniosku na podany adres e-mail otrzymamy wniosek w formie formularza, który powinniśmy wydrukować, podpisać, a następnie zeskanować lub sfotografować (np. za pomocą telefonu komórkowego). Skan lub zdjęcie podpisanego wniosku należy przesłać za pomocą strony, do której odnośnik otrzymamy od banku w tej samej wiadomości e-mail.

Po zweryfikowaniu naszych danych osobowych, w ciągu ok. 2 tygodni otrzymamy pocztą na wskazany adres zamieszkania naszą kartę Mastercard free.at.  

Free.at Mastercard w Austrii – wymagania

Warunkiem do otrzymania karty free.at Mastercard Gold jest ukończenie 18. roku życia, posiadania miejsca zamieszkania na terenie Austrii oraz stałych, regularnych dochodów. Po przesłaniu wniosku bank Advanzia sprawdzi naszą historię kredytową w Kreditschutzverband (KSV). Negatywne wpisy w naszej historii kredytowej mogą mieć wpływ na wysokość przyznanego nam limitu kredytowego karty, bądź w szczególnie poważnych przypadkach mogą skutkować odmową udzielenia karty.

 • 0 Euro za wydanie karty
 • 0 Euro rocznej opłaty za prowadzenie
 • 0 Euro za wypłaty gotówki (odsetki doliczane od momentu wypłaty)
 • 0% prowizji za przewalutowanie do innych walut niż Euro
 • 0 Euro za wydanie duplikatu karty

Mastercard free.at – Opinie

Korzystacie Państwo już z karty Mastercard free.at Banku Advanzia? Zapraszamy do oceny oferty karty kredytowej w Austrii. 

Kliknij w gwiazdki, aby ocenić ofertę

Średnia ocena 4.3 / 5. Ilość głosów 15

Bądź pierwszą osobą, która zagłosuje!