Karta kredytowa w Austrii

Zaktualizowano: 29 kwietnia 2023
Darmowa karta kredytowa w Austrii

Darmowa karta kredytowa w Austrii: ✅0 Euro za prowadzenie ✅0% prowizji za przewalutowanie ➥ wypełnij wniosek online w 5 minut!

Osoby z Polski mieszkające i pracujące w Austrii, które poszukują atrakcyjnych ofert kart kredytowych w strefie Euro, powinna zainteresować oferta darmowej złotej karty Mastercard free.at, którą prezentujemy na niniejszej stronie. W dalszej części poradnika przeczytacie Państwo, jak złożyć wniosek o kartę kredytową w Austrii i po kilku dniach być w posiadaniu karty umożliwiającej robienie zakupów na całym świecie bez dodatkowej prowizji za transakcje w obcych walutach.

Mastercard w Austrii za darmo

0 Euro za wydanie karty
0 Euro rocznej opłaty za prowadzenie
0 Euro za wypłaty gotówki (odsetki doliczane od momentu wypłaty)
0 % prowizji za przewalutowanie do innych walut niż Euro
0 Euro za wydanie duplikatu karty

Karta kredytowa w Austrii za darmo

Zakładając konto bankowe w austriackim banku często konfrontowani jesteśmy z ofertą kart kredytowych, za które banki życzą sobie rocznych opłat rzędu kilkudziesięciu Euro. Darmowa złota karta Mastercard oferowana w Austrii przez luksemburski Bank Advanzia jest tutaj miłym wyjątkiem od tej reguły. Zarówno wydanie jak i prowadzenie karty nic nas nie kosztuje. Otrzymując limit kredytowy na karcie mamy również dodatkową możliwość finansowania naszego austriackiego życia w sytuacji, kiedy ponieść będziemy musieli jakiś nieplanowany wydatek. Zanim zdecydujemy się na wzięcie kredytu w Austrii, karta kredytowa może pomóc przetrwać chwilowy niedobór gotówki i pozwolić na zaoszczędzenie pieniędzy związanych z obsługą zadłużenia.

Wniosek o kartę kredytową w Austrii

Aby otrzymać kartę Mastercard free.at od banku Advanzia, wystarczy jedynie przejść do formularza wniosku o kartę, a następnie podać podstawowe dane na nasz temat:

  • imię i nazwisko
  • adres miejsca zamieszkania w Austrii
  • datę urodzenia oraz obywatelstwo
  • adres e-mail oraz numer naszego telefonu komórkowego
Karta kredytowa w Austrii wniosek

Po wysłaniu wniosku bank Advanzia sprawdzi podane przez nas dane m.in. w historii kredytowej Schufa. Jeśli proces przebiegnie pozytywnie, w ciągu 7 dni otrzymamy na podany adres w Austrii naszą nową kartę Mastercard wraz z umową o jej użytkowanie. Należą ją podpisać, a następnie odesłać z powrotem do Banku Advanzia.

Jak tylko umowa dotrze do banku, otrzymamy potwierdzenie e-mail – od tego momentu możemy korzystać z naszej karty free.at.

Mastercard w Austrii: wymagania

Warunkiem do otrzymania karty free.at Mastercard Gold jest:

  • ukończenie 18. roku życia
  • posiadania miejsca zamieszkania na terenie Austrii
  • generowanie stałych, regularnych dochodów, wynikających z umowy o pracę.

Tak jak pisaliśmy, po przesłaniu wniosku bank Advanzia sprawdzi naszą historię kredytową w systemie Schufa. Negatywne wpisy w naszej historii kredytowej mogą mieć wpływ na wysokość przyznanego nam limitu kredytowego karty, bądź w szczególnie poważnych przypadkach mogą skutkować odmową udzielenia karty.