Zaznacz stronę
Parabanki w Niemczech

Maxda – pożyczki pozabankowe w Niemczech

Pożyczki pozabankowe Maxda ➤ zobacz  ✅ krok po kroku, jak złożyć wniosek o pożyczkę przez internet. Kredyt w parabanku ✅ od 1.500 Euro w kilka minut!

Maxda jest działającym od ponad 40 lat największym pośrednikiem kredytów pozabankowych w Niemczech! Firma bezpłatnie pośredniczy w udzielaniu pożyczek osobom, które mają słabą wiarygodność kredytową i z tego względu nie mogą liczyć na uzyskanie kredytu lub pożyczki w banku. W niniejszym poradniku przedstawiamy Państwu szczegółowy opis, jak wypełnić zapytanie o kredyt.

Proszę mieć na uwadze, że od osób chcących uzyskać pożyczkę wymagane jest posiadanie regularnych dochodów oraz miejsca zamieszkania na terenie Niemiec. Po wypełnieniu wniosku zostaniemy poproszeni o przesłanie kopii dowodu wypłaty (np. rozliczenia od naszego pracodawcy). Z tego względu zalecamy podawanie we wniosku informacji odpowiadających prawdzie. Pożyczki wypłacane są jedynie na rachunki bankowe prowadzone w niemieckich bankach. 

Więcej informacji nt. parabanków w Niemczech i pożyczkach przez nich udzielanych przeczytać możecie Państwo w naszym głównym poradniku ➤ Parabanki w Niemczech.

1. Wysokość pożyczki, dane osobowe i kontaktowe

Aby rozpocząć składanie wniosku, proszę kliknąć w link: kredyt pozabankowy Maxda.

Na początek poproszeni zostaniemy o podanie wysokości pożyczki, jaką chcielibyśmy uzyskać, a także o podanie naszych danych osobowych jak i adresu zamieszkania w Niemczech. 

W dalszej części formularza na tej samej stronie Maxda zapyta nas o adres e-mail (przesłane zostaną tam dalsze informacje odnośnie możliwej pożyczki), jak również numer telefonu kontaktowego w przypadku dalszych pytań. Musimy również wyrazić zgodę na przetwarzanie podanych przez nas danych.

2. Zatrudnienie, dochody, wydatki i dalsze dane

W drugiej części zapytani zostaniemy o miejsce naszego zatrudnienia, wysokość uzyskiwanych tam dochodów, jak i wysokość ewentualnych innych zarobków. Prosimy o podanie tutaj prawidłowych danych, gdyż po wypełnieniu wniosku poproszeni zostaniemy o przesłanie kopii dokumentu potwierdzających otrzymywanie wynagrodzenia w podanej wysokości. 

Dalej podać będziemy musieli wysokość naszego miesięcznego czynszu wraz z mediami (tzw. Warmmiete), a także informacje nt. posiadanego obywatelstwa, stanu cywilnego oraz ilości dzieci poniżej 18 roku życia. Będziemy mieli również możliwość zgłoszenia drugiej osoby, która wspólnie z nami weźmie kredyt (np. partner / partnerka). Może to zwiększyć nasze szanse na otrzymanie kredytu w podanej przez nas wysokości  (konieczne będzie podanie szczegółowych danych nt. drugiego kredytobiorcy).

Potwierdzenie adresu e-mail, dowód uzyskiwania dochodów

To wszystko! Po przesłaniu wniosku poproszeni zostaniemy jeszcze o przesłanie kopii potwierdzającej uzyskiwanie regularnych dochodów. Może to być ostatnia kopia rozliczenia pensji przekazana nam przez pracodawcę. Wystarczy ją sfotografować lub zeskanować, a plik z zawartością przeciągnąć w niebieskie pole na stronie Maxda, które wygląda jak to na zrzucie ekranu poniżej (możemy również kliknąć w tamten obszar i wskazać plik bezpośrednio).

Na podany adres e-mail przesłana zostanie wiadomość z prośbą o potwierdzenie podanego adresu e-mail. W tym celu wystarczy kliknąć w zamieszczony tam link aktywacyjny. Dalsze informacje odnośnie możliwego finansowania otrzymamy po wypełnieniu obu kroków.

Macie Państwo pytanie odnośnie uzyskania kredytów pozabankowych w Niemczech? Z chęcią pomożemy! Zapytania prosimy kierować na adres finanse@hype.pl, bądź za pomocą formularza kontaktowego.

Pożyczki Maxda – Opinie

Zapraszamy wszystkich, którzy skorzystali z usług pośrednictwa kredytowego Maxda w Niemczech, do oceny produktu. 

Kliknij w gwiazdki, aby ocenić ofertę

Średnia ocena 4 / 5. Ilość głosów 101

Bądź pierwszą osobą, która zagłosuje!