Zaznacz stronę
Kredyty w Szwecji - Axo Finans

Axo Finans – wniosek o kredyt w Szwecji

Wniosek o kredyt w Szwecji ➤ zobacz  ✅ krok po kroku, jak złożyć wniosek Axo Finans przez internet. Otrzymaj oferty pożyczek ✅ od 5.000 SEK w kilka minut!

Axo Finans należy do największych pośredników kredytowych w Szwecji, wyszukującym na życzenie klientów oferty kredytów z grupy kilkunastu banków – bezpłatnie i bez zobowiązań. Do partnerów Axo Finans należy kilkanaście banków działających w Szwecji, m.in. Nordax Bank, Norwegian Bank, Resurs Bank, Forex Bank, Collector Bank czy też szwedzki oddział Santander Bank. Po złożeniu wniosku, Axo Finans prześle Państwu na podany adres e-mail oferty kredytów. Dopiero wówczas zdecydują Państwo, czy chcą skorzystać z oferty.

W ofercie dostępne są kredyty od 5.000 SEK do 600.000 SEK, z okresem spłaty od 1 roku do 15 lat. Wymaganiem stawianym pożyczkobiorcom są regularne miesięczne dochody w wysokości min. 12.500 SEK brutto. Poniżej przedstawiamy opis krok po kroku, jak wypełnić wniosek o pożyczkę w Szwecji.

Aby rozpocząć składanie wniosku, proszę przejść do formularza i postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

1. Wysokość pożyczki i okres spłaty

W pierwszym kroku poproszeni zostaniemy o podanie wysokości pożyczki, jaką chcielibyśmy zaciągnąć. Po zatwierdzeniu kwoty, poproszeni zostaniemy o podanie dalszych informacji – czy kredyt służyć ma spłacie innych zobowiązań, a także na jak długo chcielibyśmy pożyczyć pieniądze. Po wybraniu okresu spłaty, ujrzymy również przybliżoną wysokość miesięcznej raty, jaką przyjdzie nam zapłacić.

Następnie konieczne będzie podanie szwedzkiego numeru telefonu komórkowego, oraz naszego adresu e-mail. Przed przejściem do kolejnego kroku, poproszeni zostaniemy o potwierdzenie zapoznania się z regulaminem Axo Finans, a także o wyrażenie zgody na otrzymywanie ofert kredytowych na nasz adres e-mail (opcjonalne).

2. Zarobki, sytuacja mieszkaniowa oraz przeznaczenie kredytu

W kolejnym kroku mamy możliwość wskazania drugiej osoby do wniosku o pożyczkę (jeśli się na to zdecydujemy, konieczne będzie w tym przypadku podanie dalszych informacji na jej temat). Następnie poproszeni zostaniemy o podanie informacji nt. naszego zatrudnienia. Tutaj należy podać:

  • jego formę (np. Fast anställd – pełne zatrudnienie; UWAGA – w przypadku wyboru opcji student lub bezrobotny, nie będziemy mieli możliwości otrzymania pożyczki)
  • wysokość miesięcznych zarobków brutto (przed potrąceniem podatków)
  • nazwę naszego pracodawcy
  • długość zatrudnienia, a konkretnie miesiąc, od którego jesteśmy w nim zatrudnieni (jeśli dopiero podjęliśmy pracę, również może to skutkować odmową przyznania kredytu)

W dalszej części poproszeni zostaniemy o podanie naszego stanu cywilnego oraz ilości dzieci poniżej 18 roku życia. Dalej zapytani zostaniemy o naszą sytuację mieszkaniową (np. Hyresrätt – jeśli wynajmujemy mieszkanie), od kiedy mieszkamy pod wskazanym adresem oraz jak wysokie są koszty utrzymania mieszkania.

Na koniec konieczne będzie wskazanie przeznaczenia kredytu oraz podanie naszego szwedzkiego Personnummer.

To wszystko! Po przesłaniu zgłoszenia, nasze dane zostaną sprawdzone. W ciągu 24h powinniśmy otrzymać informację na nasz adres e-mail, czy spełniamy podstawowe kryteria otrzymania kredytu. Do najczęstszych przyczyn odrzucenia wniosku należy:

  • brak stałych dochodów
  • złożenie zbyt wielu wniosków kredytowych
  • niedawna zmiana pracodawcy
  • zatrudnienie w innym kraju niż Szwecja

Więcej informacji na temat wymagań stawianym osobom chcącym wziąć kredyt ratalny w Szwecji, znajdą Państwo w głównym artykule ➤ Kredyt w Szwecji.  Jeśli spełnimy wymagania, Axo Finans prześle nam oferty kredytów, które powinny spełniać nasze oczekiwania. Wówczas możecie Państwo podjąć decyzję o skorzystaniu z danej oferty, bądź jej odrzuceniu. 

Macie Państwo pytanie odnośnie uzyskania kredytów w Szwecji? Z chęcią pomożemy! Zapytania prosimy kierować na adres finanse@hype.pl, bądź za pomocą formularza kontaktowego.

Oferty pożyczek chwilówek w Szwecji