Zaznacz stronę

Banki w Niemczech dla Polaków – jak otworzyć konto

➤ Znajdź najlepsze konto osobiste w Niemczech ➤ wpisz dane w porównywarkę i znajdź niemiecki bank z ✅ darmowym kontem i ✅ darmowymi kartami płatniczymi! Dowiedz się, jak otworzyć konto w Niemczech przez internet!

Dla osób chcących otworzyć konto osobiste w niemieckim banku, przedstawiamy porównywarkę ofert, która pozwoli na znalezienie najlepszego konta dostosowanego do Państwa wymagań oraz aktualnej sytuacji finansowej.

W którym banku konto w Niemczech

Aby wybrać bank w Niemczech najlepiej dostosowany do naszych oczekiwań, z pomocą przychodzi poniższa porównywarka kont bankowych w Niemczech. Wystarczy w formularzu podać następujące informacje:

  1. Miesięczny dochód wpływający na konto w Euro (może to być pensja lub inne regularne świadczenia).
  2. Chęć otrzymania karty debetowej EC (Maestro / Vpay): tak (ja) / nie (nein) – jest to podstawowy środek płatniczy w Niemczech, który umożliwia wykonywanie transakcji wszędzie tam, gdzie dostępna jest płatność kartą. Kartą tą nie można natomiast płacić za zakupy internecie.
  3. Chęć otrzymania karty kredytowej Visa lub Mastercard: tak (ja) / nie (nein) – część banków oferuje swoim klientom wydanie dodatkowej karty Visa lub Mastercard, umożliwiającej dokonywanie zakupów w internecie. W zależności od oferty banku, niektóre transakcje rozliczane są bezpośrednio ze środków dostępnych na naszym koncie, inne oferują dostęp do kredytu. Uwaga – wydanie kart w niektórych przypadkach wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Po podaniu wszystkich informacji, należy wybrać przycisk Generuj listę ofert, aby otrzymać oferty kont posortowane według kosztów prowadzenia rachunku (od najmniejszych do największych). Znajdą tam Państwo również dodatkowe informacje, informacje odnośnie ewent. oprocentowania środków na koncie jak i wysokości oprocentowania debetu (w przypadku gdy nasze konto znajdzie się na minusie), a także podsumowane roczne koszty prowadzenia rachunku i wydanych do niego kart płatniczych.

Po wybraniu przycisku Przejdź do oferty przeniesieni zostaną Państwo bezpośrednio na stronę banku, na którym dokonać będzie można otwarcia konta.

Dla osób mających problemy z językiem niemieckim, odsyłamy do naszych szczegółowych poradników, gdzie krok po kroku tłumaczymy:

Miesięczny dochód:
Euro
Karta debetowa:
  
Karta kredytowa:
  
Zahlungseingang: 1200 € / Guthaben: 1000 € an 30 Tagen
norisbank
Top-Girokonto
0,00 €
Koszty roczne
ING
Girokonto
0,00 €
Koszty roczne
comdirect bank
comdirect Girokonto
0,00 €
Koszty roczne
Commerzbank
Vorteilskonto
0,00 €
Koszty roczne
1822direkt
1822direkt-GiroSkyline
0,00 €
Koszty roczne
N26
Girokonto
0,00 €
Koszty roczne
o2 Banking
Girokonto
0,00 €
Koszty roczne
Wüstenrot Pfandbriefbank
Top Giro
0,00 €
Koszty roczne
TARGOBANK
Online-Konto
0,00 €
Koszty roczne
Fidor Bank
Fidor Smart Girokonto
0,00 €
Koszty roczne
* Werte für gewählten Zeitraum, die Berechnung erfolgt auf Basis der aktuellen Zinssätze vom 19.01.2019. Alle Angaben ohne Gewähr, © 2019 financeAds.net

Jak otworzyć konto w Niemczech

Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat procesu otwarcia rachunku bankowego w niemieckim banku, odsyłamy do naszego poradnika: Konto bankowe w Niemczech. Opisaliśmy tam również oferty banków DKB oraz ING-DiBa oferujących bezwarunkowe, darmowe konto bankowe, dzięki którym wygrały one ranking na najlepszy bank w Niemczech.

Macie Państwo dalsze pytania odnośnie oferty, bądź potrzebujecie pomocy w procesie otwarcia konta? Nasi pracownicy służą wsparciem – nieodpłatnie i bez zowiązań. Pytania prosimy kierować na adres: finanse@hype.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.