Porównanie kont w Niemczech

Dla osób chcących otworzyć konto osobiste w niemieckim banku, przedstawiamy porównywarkę ofert, która pozwoli na znalezienie najlepszego konta dostosowanego do Państwa wymagań oraz aktualnej sytuacji finansowej.

Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat procesu otwarcia rachunku bankowego w niemieckim banku, odsyłamy do naszego poradnika: Konto bankowe w Niemczech. Opisaliśmy tam również oferty banków DKB oraz ING-DiBa oferujących bezwarunkowe, darmowe konto bankowe, dzięki którym wygrały one ranking na najlepszy bank w Niemczech.

Jak wybrać bank w Niemczech

Aby wybrać bank w Niemczech najlepiej dostosowany do naszych oczekiwań, wystarczy w poniższym formularzu podać następujące informacje:

  1. Miesięczny dochód wpływający na konto w Euro (może to być pensja lub inne regularne świadczenia).
  2. Chęć otrzymania karty debetowej EC (Maestro / Vpay): tak (ja) / nie (nein) – jest to podstawowy środek płatniczy w Niemczech, który umożliwia wykonywanie transakcji wszędzie tam, gdzie dostępna jest płatność kartą. Kartą tą nie można natomiast płacić za zakupy internecie.
  3. Chęć otrzymania karty kredytowej Visa lub Mastercard: tak (ja) / nie (nein) – część banków oferuje swoim klientom wydanie dodatkowej karty Visa lub Mastercard, umożliwiającej dokonywanie zakupów w internecie. W zależności od oferty banku, niektóre transakcje rozliczane są bezpośrednio ze środków dostępnych na naszym koncie, inne oferują dostęp do kredytu. Uwaga – wydanie kart w niektórych przypadkach wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Po podaniu wszystkich informacji, należy wybrać przycisk Generuj listę ofert, aby otrzymać oferty kont posortowane według kosztów prowadzenia rachunku (od najmniejszych do największych). Znajdą tam Państwo również dodatkowe informacje, informacje odnośnie ewent. oprocentowania środków na koncie jak i wysokości oprocentowania debetu (w przypadku gdy nasze konto znajdzie się na minusie), a także podsumowane roczne koszty prowadzenia rachunku i wydanych do niego kart płatniczych.

Po wybraniu przycisku Przejdź do oferty przeniesieni zostaną Państwo bezpośrednio na stronę banku, na którym dokonać będzie można otwarcia konta.

Macie Państwo dalsze pytania odnośnie oferty, bądź potrzebujecie pomocy w procesie otwarcia konta? Nasi pracownicy służą wsparciem – nieodpłatnie i bez zowiązań. Pytania prosimy kierować na adres: finanse@hype.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Przed wysłaniem wiadomości, proponujemy również zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, znajdującej się w dalszej części tego przewodnika.

Miesięczny dochód:
Euro
Karta debetowa:
  
Karta kredytowa:
  
Zahlungseingang: 1200 € / Guthaben: 1000 € an 30 Tagen
norisbank
Top-Girokonto
0,00 €
Koszty roczne
ING-DiBa
Girokonto
0,00 €
Koszty roczne
comdirect bank
comdirect Girokonto
0,00 €
Koszty roczne
o2 Banking
Girokonto
0,00 €
Koszty roczne
Ferratum Bank
Girokonto
0,00 €
Koszty roczne
N26
Girokonto
0,00 €
Koszty roczne
Wüstenrot
Top Giro
19,00 €
Koszty roczne
netbank
giroLoyal
22,00 €
Koszty roczne
1822direkt
1822direkt-GiroSkyline
29,90 €
Koszty roczne
Postbank
Giro direkt
51,80 €
Koszty roczne
* Werte für gewählten Zeitraum, die Berechnung erfolgt auf Basis der aktuellen Zinssätze vom 20.02.2018. Alle Angaben ohne Gewähr, © 2018 financeAds.net