Zaznacz stronę
Parabanki w Niemczech

Wniosek o szybką pożyczkę w Szwecji

Pożyczki na dowód Nanokredit ➤ zobacz  ✅ krok po kroku, jak złożyć wniosek o pożyczkę w Szwecji przez internet. Kredyt  ✅od 2.000 SEK w kilka minut!

W niniejszym poradniku przedstawiamy na przykładzie pożyczek ekspresowych Nanokredit, jak wypełnić wniosek o minikredyt w Szwecji przez internet. Szczegółowe informacje na temat szwedzkich pożyczek na dowód jak i wyszukiwarkę ofert znaleźć możecie Państwo w naszym głównym artykule ➤ Szybkie pożyczki w Szwecji.

Det här är en högkostnadskredit
Om du inte kan betala tillbaka hela skulden riskerar du en betalningsanmärkning. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på hallåkonsument.se.

1. Wysokość pożyczki i czas spłaty

Aby rozpocząć składanie wniosku, proszę kliknąć w link: pożyczka na dowód Nanokredit.

W pierwszym kroku poproszeni zostaniemy o wskazanie kwoty pożyczki, jaka nas interesuje. Musi się ona znajdować w przedziale od 2.000 SEK do 25.000 SEK. W zależności od jej wysokości, dostępne będą również różne okresy spłaty, począwszy od 3 miesięcy. 

2. Numer osobowy, dane kontaktowe, zarobki

Następnie poproszeni zostaniemy o podanie naszego numeru osobowego (szwedzki Personnummer), numeru telefonu bądź telefonu komórkowego, jak również adresu e-mail. Konieczne będzie również podanie wysokości stałych miesięcznych dochodów brutto w Szwecji (tj. kwotę przed odciągnięciem podatków i innych składek). 

Alternatywnie możemy również skrócić proces i skorzystać z funkcji BankID (o ile bank w Szwecji, w którym posiadamy konto, udostępnia tę usługę).

3. Gospodarstwo

W kolejnym kroku zapytani zostaniemy o liczbę osób dorosłych w naszym gospodarstwie oraz liczbę dzieci (osób poniżej 18 roku życia). Następnie zapytani zostaniemy o planowane przeznaczenie pożyczki. Z rozwijanej listy możemy wybrać takie pozycje jak: opłata rachunków, wydatki przed wypłatą, niespodziewane wydatki, czy też urlop. 

Nanokredit zada nam również pytania o stałe miesięczne wydatki związane z wynajmem mieszkania czy też opłatą za media. Jeśli posiadamy już inne kredyty lub pożyczki, poproszeni zostaniemy również o podanie miesięcznych kosztów ich obsługi. 

W dalszym kroku poproszeni zostaniemy o podanie numeru naszego szwedzkiego konta bankowego oraz czy korzystamy z funkcji elektronicznej legitymacji (np. BankID) – jeśli nie, prosimy zaznaczyć pierwszą opcję.

Na samym końcu zapytani zostaniemy o to, czy pełnimy jakiekolwiek polityczne funkcje w Szwecji, bądź mamy taką osobę w naszej rodzinie.

4. Wysłanie wniosku i dalsze kroki

Po naciśnięciu przycisku do wysłania wniosku, zostaniemy poinformowani o przyjęciu zgłoszenia. Zazwyczaj otrzymamy również prośbę o potwierdzenie wysokości dochodów z ostatnich 3 miesięcy (jak w przykładzie poniżej). Skan lub zdjęcie dokumentów należy wysłać na wskazany adres. Po sprawdzeniu wniosku dalsze informacje otrzymamy na podany adres e-mail.

Macie Państwo pytanie odnośnie uzyskania pożyczki chwilówki w Szwecji? Z chęcią pomożemy! Zapytania prosimy kierować na adres finanse@hype.pl, bądź za pomocą formularza kontaktowego.