Zaznacz stronę
Parabanki w Niemczech

Wniosek o pożyczkę w Szwecji

Minipożyczki na dowód Natlan ➤ zobacz  ✅krok po kroku, jak złożyć wniosek o pożyczkę w Szwecji przez internet. Kredyt  ✅od 1.000 SEK online!

W niniejszym poradniku przedstawiamy na przykładzie minipożyczek Nätlan, jak wypełnić wniosek o minikredyt w Szwecji przez internet. Szczegółowe informacje na temat szwedzkich pożyczek na dowód jak i wyszukiwarkę ofert znaleźć możecie Państwo w naszym głównym artykule ➤ Szybkie pożyczki w Szwecji.

Det här är en högkostnadskredit
Om du inte kan betala tillbaka hela skulden riskerar du en betalningsanmärkning. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på hallåkonsument.se.

1. Wysokość pożyczki i czas spłaty

Aby rozpocząć składanie wniosku, proszę kliknąć w link: pożyczka na dowód Nätlan.

W pierwszym kroku poproszeni zostaniemy o wskazanie kwoty pożyczki, jaka nas interesuje. Musi się ona znajdować w przedziale od 1.000 SEK do 10.000 SEK. W zależności od jej wysokości, dostępne będą również różne okresy spłaty, począwszy od 1 miesiąca.

Następnie poproszeni zostaniemy o podanie naszego 12-cyfrowego numeru osobistego (Personnummer), adresu e-mail oraz szwedzkiego numeru komórkowego.

Minipożyczki Szwecja

2. Wybór banku

W celu umożliwienia możliwie szybkiej wypłaty pożyczki w Szwecji, konieczne będzie wskazanie banku szwedzkiego, w którym posiadamy nasze konto. Nie ma możliwości wypłaty pożyczki na konto bankowe spoza Szwecji. Wystarczy wybrać bank z listy, a następnie zalogować się na koncie poprzez funkcję BankID.

Pożyczki na dowód w Szwecji

3. Dane osobowe, informacje o zarobkach

W dalszym kroku poproszeni zostaniemy o podanie wysokości naszych zarobków, a także informacji nt. naszego sytuacji życiowej – pojawią się pytania o liczbę osób dorosłych w naszym gospodarstwie oraz liczbę dzieci (osób poniżej 18 roku życia). Następnie zapytani zostaniemy o planowane przeznaczenie pożyczki. Z rozwijanej listy możemy wybrać takie pozycje jak: opłata rachunków, wydatki przed wypłatą, niespodziewane wydatki, czy też urlop.

Nätlan zada nam również pytania o stałe miesięczne wydatki związane z wynajmem mieszkania czy też opłatą za media. Jeśli posiadamy już inne kredyty lub pożyczki, poproszeni zostaniemy również o podanie miesięcznych kosztów ich obsługi.

W ostatnim kroku poproszeni zostaniemy również o podanie danych osobowych. Na koniec Nätlan pokaże nam raz jeszcze warunki udzielenia kredytu.

4. Przyjęcie wniosku i dalsze kroki

W celu  prośbę o potwierdzenie wysokości dochodów z ostatnich 3 miesięcy (jak w przykładzie poniżej). Skan lub zdjęcie dokumentów należy wysłać na wskazany adres. Po sprawdzeniu wniosku dalsze informacje otrzymamy na podany adres e-mail.

O tym, czy pożyczka zostanie udzielona, poinformujemy zostaniemy na krótko po złożeniu zapytania.

Macie Państwo pytanie odnośnie uzyskania pożyczki chwilówki w Szwecji? Z chęcią pomożemy! Zapytania prosimy kierować na adres finanse@hype.pl, bądź za pomocą formularza kontaktowego.