Zaznacz stronę

Festgeld – ranking lokat stałych w Niemczech

Porównywarka ofert ➤ niemieckich lokat stałych. Sprawdź, gdzie otworzysz ➥ Festgeld z ✅ najlepszym oprocentowaniem. Porównaj oferty kilkudziesięciu banków działających na rynku niemieckim oraz ✅ złóż wniosek o otwarcie lokaty w Euro przez internet w 5 minut!

Dla wszystkich osób zainteresowanych ofertą lokat oszczędnościowych w Niemczech ze stałym oprocentowaniem (znanych na rynku jako Festgeld), prezentujemy poniżej porównywarkę aktualnych ofert niemieckich banków i innych instytucji finansowych.

Osoby zameldowane w Niemczech mają możliwość ulokowania pieniędzy na stałe, określone na początku umowy oprocentowanie przez cały czas umowy.

W celu skorzystania z porównywarki ofert, prosimy o podanie kwoty lokaty, a także okresu, na jaki chcą Państwo wpłacić środki pieniężne (wyrażonego w miesiącach). Po zatwierdzeniu podanych danych, otrzymają Państwo ranking najkorzystniejszych ofert posegregowanych według wysokości odsetek, jakie uzyskają Państwo z tytułu lokaty na koniec okresu obowiązywania umowy. Po wybraniu lokaty, mają Państwo możliwość zawarcia umowy bezpośrednio na stronie instytucji finansowej. W celu dokończenia otwarcia konta, konieczne będzie późniejsze potwierdzenie danych osobowych w ramach procesu Post-Ident w wybranym przez Państwa oddziale Deutsche Post.

UWAGA! W przypadku wypłaty środków przed upływem okresu umowy, możliwa jest utrata części lub całości odsetek. Jeśli chcą Państwo zachować swobodny dostęp do pieniędzy, zapraszamy do zapoznania się z ofertami lokat dziennych Tagesgeld.

Szczegółowe informacje nt. niemieckich lokat bankowych, znajdą Państwo w naszym poradniku: konta oszczędnościowe w Niemczech.

W celu uniknięcia konieczności płacenia podatku od odsetek, prosimy pamiętać o złożeniu wniosku o zwolnienie z podatku – tzw. Freistellungsauftrag.

{ FATools:festgeldrechner,
ntpl:responsive,
country:DE,
c:10,
sl:1,
wf:21560
}