Zaznacz stronę

Tagesgeld – ranking lokat dziennych w Niemczech

Porównywarka ofert ➤ niemieckich lokat dziennych. Sprawdź, gdzie otworzysz ➥ Tagesgeld z ✅ najlepszym oprocentowaniem. Porównaj oferty kilkudziesięciu banków działających na rynku niemieckim oraz ✅ złóż wniosek o otwarcie lokaty w Euro przez internet w 5 minut!

Dla wszystkich osób zainteresowanych ofertą lokat oszczędnościowych w Niemczech, w których możliwe jest dysponowanie środkami pieniężnymi w dowolnym momencie (bez ryzyka utraty zgromadzonych odsetek), prezentujemy porównywarkę aktualnych ofert lokat dziennych (znanych jako Tagesgeld) oferowanych przez niemieckie banki i inne instytucje finansowe.

Osoby zameldowane w Niemczech mają możliwość założenia konta oszczędnościowego bez minimalnej kwoty ani czasu trwania umowy. Bank może dokonać zmiany oprocentowania po uprzednim poinformowaniu o tym fakcie klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani lokatami ze stałym oprocentowaniem, odsyłamy do naszego rankingu lokat stałych Festgeld.

W celu skorzystania uzyskania list najlepszych lokat dziennych, prosimy o podanie kwoty, jaką zamierzają Państwo wpłacić, a także okresu, na jaki zostaną wpłacone pieniądze. Dane te nie są wiążące dla możliwości otwarcia lokaty, stanowią jedynie podstawę do obliczenia uzyskanych odsetek.

Po zatwierdzeniu podanych danych, otrzymają Państwo ranking najkorzystniejszych ofert posegregowanych według wysokości odsetek, jakie uzyskają Państwo z tytułu lokaty po upływie podanego czasu (zakładając, że oprocentowanie w tym czasie nie ulegnie zmianie). W opisie oferty znajduje się również informacja nt. kraju, którego fundusz gwarancyjny chroni wpłacone środki, jak również momentu dopisania przez bank uzyskanych odsetek do konta (np.: jährlich – raz do roku, monatlich – co miesiąc).

Po wybraniu lokaty, mają Państwo możliwość zawarcia umowy bezpośrednio na stronie instytucji finansowej. W celu dokończenia otwarcia konta, konieczne będzie późniejsze potwierdzenie danych osobowych w ramach procesu Post-Ident w wybranym przez Państwa oddziale Deutsche Post.

Szczegółowe informacje nt. niemieckich lokat bankowych, znajdą Państwo w naszym poradniku: konta oszczędnościowe w Niemczech.

W celu uniknięcia konieczności płacenia podatku od odsetek, prosimy pamiętać o złożeniu wniosku o zwolnienie z podatku – tzw. Freistellungsauftrag.

{ FATools:tagesgeldrechner,
ntpl:responsive,
country:DE,
c:10,
sl:1,
wf:21560
}