Zaznacz stronę
Kredyt gotówkowy w Holandii

Kredyt gotówkowy w Holandii

Zdobądź kredyt gotówkowy w Holandii ➤ wypełnij jeden wniosek, sprawdź zdolność kredytową i otrzymaj ✅ atrakcyjną ofertę kredytów holenderskich dla Polaków!

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani możliwością otrzymania kredytu gotówkowego w Holandii, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Krediet Spotter. Jest to niezależny pośrednik kredytowy z Holandii, który specjalizuje się w pomocy w znalezieniu ofert kredytów ratalnych w wysokości od 2.500 EUR dla osób prywatnych. Po wypełnieniu jednego prostego formularza otrzymają Państwo informacje o wysokości możliwej do uzyskania pożyczki oraz oferty banków i instytucji finansowych, w których możliwe będzie finansowanie.

Szczegółowe informacje nt. wymagań stawianych kredytobiorcom w Holandii, znajdą Państwo w naszym głównym poradniku ➤ Kredyt w Holandii. Jeśli zainteresowani są Państwo niższymi kwotami pożyczek, znaleźć tam można również m.in. ofertę holenderskiego oddziału Banku Santander oferującego kredyty od 1.500 EUR.

Jak dostać kredyt w Holandii?

Nie potrzeba wysyłania wielokrotnych zapytań, długiego oczekiwania na odpowiedź i innych skomplikowanych formalności. W formularzu, którego wypełnienie opisujemy krok po kroku w niniejszym poradniku, zapytamy zostaniemy o podstawowe informacje dotyczące wysokości żądanej pożyczki, wysokości naszych dochodów, miesięcznych wydatków związanych z mieszkaniem oraz sytuacji rodzinnej. Po przesłaniu informacji, sprawdzona zostanie nasza zdolność kredytowa (m.in. poprzez sprawdzenie historii kredytowej BKR), a następnie poinformowani zostaniemy, czy uzyskanie kredytu o wskazanej wysokości jest w naszym przypadku możliwe. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, otrzymamy propozycje finansowania dopasowaną do naszych potrzeb.

Co najważniejsze – wysłanie zgłoszenia do Krediet Spotter jest bezpłatne i całkowicie niezobowiązujące. Dopiero po otrzymaniu oferty kredytu zdecydują Państwo, czy chcą wziąć pożyczkę gotówkową na zaproponowanych warunkach, czy też ją odrzucić.

Kredyt w Holandii – wniosek

Aby rozpocząć składanie wniosku, proszę przejść do formularza Krediet Spotter

Następnie proszę stosować się do wskazówek poniżej.

1. Pożyczka, dochody i wydatki

W pierwszej części formularza poproszeni zostaniemy o podanie wysokości pożyczki, jaką chcielibyśmy zaciągnąć (min. 2.500 EUR) oraz jej przeznaczenia. Wśród pozycji nt. przeznaczenia do wyboru mamy m.in. zakup samochodu (Auto), wydatki związane z mieszkaniem (Woningverbetering), opłatę innych kredytów (Inlossen lopende leningen) bądź inne (Anders).

Następnie poproszeni zostaniemy o podanie wysokości naszych miesięcznych dochodów brutto oraz netto, jak również wysokość opłacanego przez nas miesięcznego czynszu (lub raty kredytu hipotecznego).

2. Dane osobowe, sytuacja rodzinna

W dalszej części konieczne będzie podanie danych osobowych jak inicjały imion (np. dla Anna Maria: AM) i nazwisko, data urodzenia, numer telefonu (konieczny numer holenderski) oraz adres e-mail, na które przesłane zostaną oferty.

Zapytani zostaniemy również o stan cywilny, liczbę dzieci poniżej 18 roku życia, które z nami mieszkają, a także rodzaj mieszkania (czynsz – Huurwoning) oraz rodzaj umowy o pracę. W tej ostatniej części do dyspozycji mamy m.in. umowę na czas nieokreślony (Vast contract), kontrakt roczny (Jaar contract), czy też pracę na własny rachunek (Zelfstandige).

3. Historia kredytowa BKR

W ostatniej cześci zapytani zostaniemy, czy mamy zaległości kredytowe w systemie historii kredytowej BKR. Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, szanse na uzyskanie finansowania będą niestety dość niskie. W celu weryfikacji naszej historii kredytowej, poproszeni zostaniemy również o wyrażenie zgody na jej sprawdzenie w BKR.

Na koniec możemy jeszcze dodać dodatkowe informacje do wniosku, jeśli posiadamy jakieś informacje mogące mieć wpływ na przyznanie kredytu.

Po wypełnieniu i przesłaniu wniosku, w ciągu jednego dnia roboczego otrzymamy wiadomość zwrotną z Krediet Spotter z informacją, czy udzielenie nam kredytu jest możliwe, a jeśli tak, to na jakich warunkach. Wówczas możecie Państwo zdecydować o skorzystaniu bądź odrzuceniu oferty. W przypadku chęci skorzystania z oferty, konieczne może być przesłanie dalszych dokumentów, które będą niezbędne do zawarcia umowy o kredyt.

Chcesz otworzyć konto bankowe w Holandii?