Otwarcie konta w Banku N26 – krok po kroku

Otwarcie konta N26 krok po kroku

Chcesz wiedzieć, jak otworzyć niemieckie konto bankowe w Banku N26? Sprawdź, czy na pewno warto to zrobić. Dowiedz się o alternatywach dla ✅darmowego konta w Niemczech!

Wcześniej w tym miejscu przedstawialiśmy instrukcje krok po kroku dla wszystkich chcących otworzyć konto w niemieckim banku N26. Zarówno otwarcie konta, jak i jego prowadzenie było całkowicie bezpłatne. Od listopada 2018 r. bank N26 jako nieliczny w Niemczech oferował otwarcie konta również osobom zamieszkałym wyłącznie w Polsce.

Od tego czasu wiele się zmieniło. Bank N26 postanowił z początkiem maja 2020 r. zakończyć z nami współpracę. Jako uzasadnienie podał, że co prawda klienci w Polsce pod względem aktywności niczym nie różnią od tych pochodzących z Niemiec, ale N26 nie jest już zainteresowany ich zdobywaniem. Przeczytaj o tym więcej w naszym poradniku: konto w banku N26.

W tej sytuacji nie widzimy innej możliwości, jak odradzić Państwu założenie konta N26 i jednocześnie usunąć z naszej strony wszelkie informacje na temat ich produktów. Bardzo z tego powodu ubolewamy!

Po więcej informacji odnośnie banków w Niemczech i oferowanych przez nie kont bankowych, odsyłamy natomiast do artykułu: Konto bankowe w Niemczech.

Otwarcie konta N26 przez internet – alternatywy

Czy istnieje zatem alternatywa wobec banku N26 dla konta zagranicznego? Tak, na niemieckim rynku bankowym pojawiły się w międzyczasie oferty dostępne dla wszystkich mieszkańców Unii Europejskiej, w tym osób zamieszkałych w Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą darmowych kont bankowych bunq – więcej na ich temat przeczytacie Państwo w artykule ➤ Konto bunq.

O tym, jak szybko otworzyć konto bunq przez internet, informujemy z kolei w poradniku ➤ Otwarcie konta bunq krok po kroku.

Wiecęj informacji na temat kont zagranicznych znajdziecie Państwo w naszym poradniku ➤ Konto zagraniczne dla Polaków.

Otwarcie konta N26 po polsku