Zaznacz stronę

Bank N26 – nowoczesne konto internetowe

Załóż konto w Banku N26: ✓ darmowe przelewy ✓ darmowa karta Mastercard ✓ obsługa całego konta przez komputer lub komórkę. ➥ Otwórz je w 5 min!

Bank N26 jest jednym z najmłodszych direktbanków działających na rynku niemieckim. Chociaż powstał dopiero w 2013 roku, w ciągu 5 lat udało mu się zdobyć łącznie ponad 2,3 miliona klientów w 24 europejskich krajach. To w chwili obecnej jedyny niemiecki bank umożliwiający otwarcie konta w Niemczech prowadzonego w Euro również dla osób zamieszkałych w Polsce i nieposiadających meldunku w Niemczech!

 • 0 Euro za prowadzenie konta
 • 0 Euro za kartę Mastercard i opcjonalną Maestro w atrakcyjnym designie
 • od 3 do 5 darmowych wypłat miesięcznie ze wszystkich bankomatów (tylko 1,7% prowizji dla wypłat w innych walutach)
 • Darmowe przelewy SEPA do Niemiec i Polski
 • Wypłaty i wpłaty gotówki w ponad 7 tys. punktach w Niemczech!
 • UWAGA: teraz możliwe otwarcie konta również na adres zamieszkania w Polsce!

Bank N26 – nowoczesne konto bez opłat

Swą zawrotną popularność bank zawdzięcza bardzo atrakcyjnej ofercie rachunków bankowych dla osób prywatnych. Dewizą N26 (znanego wcześniej jako Number 26) jest udostępnienie konta stworzonego na smartfony, gdzie wszystkie operacje jak wykonywanie przelewów, bądź zakładanie lokat dostępne jest z poziomu aplikacji na telefon komórkowy. Oczywiście, klienci nadal mają możliwość kierowania swych kontem za pomocą online bankingu dostępnego na stronie internetowej. Co ważne, przelewy online SEPA (zarówno za pomocą aplikacji mobilnej jak i bankowości na stronie) są dla klienta całkowicie darmowe.

N26 – konto internetowe z kartami

Użytkownicy standardowego konta N26 otrzymują w pakiecie darmową kartę Mastercard, za pomocą której mogą dokonywać darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Niemczech (do pięciu wypłat na miesiąc jeśli na nasze konto wpływa co najmniej 1000 Euro miesięcznie, w innym wypadku trzy wypłaty miesięcznie) jak i na świecie. Na życzenie wydawana jest również darmowa karta Maestro, dzięki której będzie można zapłacić kartą również tam, gdzie nie są akceptowane karty kredytowe.

N26 – otwarcie konta

Aby otworzyć darmowe konto w banku N26, wystarczy kliknąć w odnośnik na naszej stronie, a następnie wypełnić formularz na stronie banku. Następnie, w celu aktywacji konta, należy dokonać weryfikacji danych osobowych za pomocą procesu Postident (dla osób w Niemczech) lub wideoczatu w ramach VideoIdent. Na koniec niezbędne jest przelanie na nowy rachunek środków pieniężnych w dowolnej wysokości (wystarczy 0,01 Euro) – dopiero wówczas nastąpi pełna aktywacja konta.

 1. Wypełnij wniosek o otwarcie konta N26 (nasze tłumaczenie znajdziesz tutaj).
 2. Zainstaluj aplikację N26 na swój smartfon, a następnie w rozmowie wideo potwierdź dane osobowe (jeśli mieszkasz w Niemczech, możesz również dokonać potwierdzenia danych osobowych w procesie Postident w wybranym oddziale Deutsche Post).
 3. W celu pełnej aktywacji nowego konta, przelej na nie dowolne środki pieniężne (wystarczy 0,01 Euro). W zleceniu przelewu wykorzystaj numer konta IBAN podany dla Twojego konta N26, zaczynający się od liter DE.

W naszym oddzielnym poradniku przeczytasz, jak otworzyć konto N26 w Niemczech krok po kroku !

Jeśli poszukują Państwo szczegółowych informacji odnośnie kont bankowych w Niemczech, zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem: Konto bankowe w Niemczech.

CASH 26 – wpłaty i wypłaty gotówki w sklepach

Każdy klient N26 ma również możliwość skorzystania z usługi CASH 26, dostępnej w ponad 7 tys. punktów na terenie Niemiec. Umożliwia ona wypłatę gotówki z konta bezpośrednio w sklepie, bądź wpłatę gotówki na konto (maks. do 100 EUR miesięcznie; przy ponad 100 EUR pobierana jest prowizja w wysokości 1,5% wpłacanej kwoty).

 • 0 Euro za prowadzenie konta
 • 0 Euro za kartę Mastercard i opcjonalną Maestro w atrakcyjnym designie
 • od 3 do 5 darmowych wypłat miesięcznie ze wszystkich bankomatów (tylko 1,7% prowizji dla wypłat w innych walutach)
 • Darmowe przelewy SEPA do Niemiec i Polski
 • Wypłaty i wpłaty gotówki w ponad 7 tys. punktach w Niemczech!
 • UWAGA: teraz możliwe otwarcie konta również na adres zamieszkania w Polsce!