Zaznacz stronę
Szanowni Państwo! Na początku maja Bank N26 poinformował nas, że w związku z epidemią koronawirusa zmuszony jest do szukania oszczędności i podjął decyzję o wstrzymaniu wsparcia dla polskojęzycznych Użytkowników. W tej sytuacji pozostawiamy do Państwa dyspozycji nasze dotychczasowe informacje, jednak nie możemy niestety zapewnić aktywnej pomocy przy otwarciu konta N26, bądź odpowiedzieć na pytania dotyczące oferty tego banku. Bardzo z tego powodu ubolewamy.

Jeśli mieszkacie Państwo w Niemczech, zapraszamy do zapoznania się z ofertą kont bankowych, jaką proponuje ING w Niemczech. Jeśli mieszkają Państwo w Polsce, odsyłamy do konta Vivid w Niemczech. Obok darmowego prowadzenia, bezpłatnej karty Mastercard oraz darmowych przelewów SEPA, otrzymają Państwo również dostęp do programu zniżek.

Dziękujemy za zrozumienie! Zespół Hype.pl

Zaktualizowano: 26 lutego 2021

Bank N26 – niemieckie konto teraz w Polsce!

Załóż konto w niemieckim Banku N26: ✅ darmowe przelewy ✅ darmowa karta Mastercard ✅ karta z przesyłką do Polski ➥ Otwórz je w 5 min!

Bank N26 jest jednym z najmłodszych direktbanków działających na rynku niemieckim. Chociaż powstał dopiero w 2013 roku, w ciągu 6 lat udało mu się zdobyć łącznie ponad 4 miliony klientów w 25 europejskich krajach i USA. Atrakcyjna oferta banku N26 czyni z niego naturalny wybór dla wszystkich Polaków będących w Niemczech.
To w chwili obecnej jedyny niemiecki bank umożliwiający otwarcie konta w Niemczech prowadzonego w Euro również dla osób zamieszkałych w Polsce, które nie posiadają czasowego lub stałego miejsca zamieszkania w Niemczech!

N26 Polska
 • 0 Euro za prowadzenie konta
 • 0 Euro za kartę Mastercard i opcjonalną kartę Maestro
 • od 3 do 5 darmowych wypłat miesięcznie ze wszystkich bankomatów (tylko 1,7% prowizji dla wypłat w innych walutach)
 • Darmowe przelewy SEPA do Niemiec i Polski
 • Wypłaty i wpłaty gotówki w ponad 11 tys. punktach w Niemczech!
 • Otwarcie konta możliwe również na adres zamieszkania w Polsce

Bank N26 – nowoczesne konto bez opłat

Swą zawrotną popularność bank zawdzięcza bardzo atrakcyjnej ofercie rachunków bankowych dla osób prywatnych. Dewizą N26 (znanego wcześniej jako Number 26) jest udostępnienie konta stworzonego na smartfony, gdzie wszystkie operacje jak wykonywanie przelewów, bądź zakładanie lokat dostępne jest z poziomu aplikacji na telefon komórkowy. Oczywiście, klienci nadal mają możliwość kierowania swych kontem za pomocą online bankingu dostępnego na stronie internetowej. Co ważne, przelewy online SEPA (zarówno za pomocą aplikacji mobilnej jak i bankowości na stronie) są dla klienta całkowicie darmowe.

N26 – konto internetowe z kartami

Użytkownicy standardowego konta N26 otrzymują w pakiecie darmową kartę Mastercard, za pomocą której mogą dokonywać darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Niemczech (do pięciu wypłat na miesiąc jeśli na nasze konto wpływa co najmniej 1000 Euro miesięcznie, w innym wypadku trzy wypłaty miesięcznie) jak i na świecie. Na życzenie wydawana jest również darmowa karta Maestro, dzięki której będzie można zapłacić kartą również tam, gdzie nie są akceptowane karty kredytowe.

Mobilny Bank N26 – otwarcie konta

Aby otworzyć darmowe konto w banku N26, wystarczy kliknąć w odnośnik na naszej stronie, a następnie wypełnić formularz na stronie banku. WAŻNE: Jeśli posiadają Państwo czasowe lub stałe miejsce zamieszkania na terenie Niemiec (nie ma konieczności posiadania meldunku), zachęcamy do podania niemieckiego adresu korespondencyjnego w formularzu o otwarcie. Umożliwi to Państwu uzyskanie dostępu do dodatkowych produktów N26 jak możliwość czasowego zadłużenia konta (dzięki atrakcyjnej linii kredytowej w ramach tzw. Dispokredit), dostęp do lokat oszczędnościowych N26 Savings oraz opcję wpłaty gotówki w ramach usługi CashN26 w wybranych placówkach handlowych w Niemczech.

Następnie, w celu aktywacji konta, należy dokonać weryfikacji danych osobowych za pomocą wideoczatu (w ramach rozmowy z konsultantem VideoIdent) lub (w przypadku kont otwieranych na polski adres) za pomocą foto-weryfikacji. Na koniec niezbędne jest przelanie na nowy rachunek środków pieniężnych w wysokości min. 10 Euro – dopiero wówczas nastąpi pełna aktywacja konta, a karta płatnicza N26 Mastercard zostanie wysłana na Państwa adres zamieszkania.

 1. Wypełnij wniosek o otwarcie konta N26 (nasze tłumaczenie znajdziesz tutaj).
 2. Zainstaluj aplikację N26 na swój smartfon, a następnie w rozmowie wideo potwierdź dane osobowe. W przypadku otwarcia konta N26 na polski adres, poproszeni zostaniemy o foto-identyfikację, gdzie konieczne będzie wykonanie zdjęć dowodu osobistego lub paszportu. Po weryfikacji tych danych (może to potrwać od kilku dni roboczych do tygodnia) otrzymasz dostęp do naszego konta.
 3. W celu pełnej aktywacji nowego konta, przelej na nie dowolne środki pieniężne w wysokości co najmniej 10 EUR. W zleceniu przelewu wykorzystaj numer konta IBAN podany dla Twojego konta N26, zaczynający się od liter DE. Kiedy pieniądze znajdą się na koncie, na adres podany w rejestracji zostanie wysłana karta do konta N26 Mastercard.

W naszym oddzielnym poradniku przeczytasz, jak otworzyć konto N26 w Niemczech krok po kroku !

Jeśli poszukują Państwo szczegółowych informacji odnośnie kont bankowych w Niemczech, zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem: Konto bankowe w Niemczech.

CASH 26 – wpłaty i wypłaty gotówki w sklepach

Każdy klient N26 zamieszkujący w Niemczech, który otworzył swoje konto N26 na niemiecki adres, ma również możliwość skorzystania z usługi CASH 26, dostępnej w ponad 11,5 tys. punktów na terenie Niemiec. Umożliwia ona wypłatę gotówki z konta bezpośrednio w sklepie, bądź wpłatę gotówki na konto (za usługę pobierana jest prowizja w wysokości 1,5% wpłacanej kwoty). W tym celu wystarczy wybrać funkcję Cash 26 w aplikacji mobilnej N26, a następnie wskazać żądaną usługę – wpłatę bądź wypłatę gotówki. Wygenerowany przez aplikację kod do zeskanowania należy okazać kasjerowi. 

Usługa dostępna jest w punktach handlowych współpracujących z N26. Należą do nich sieci: REWE, Real, Penny, Rossmann, dm, BUDNI, Ludwig, Eckert, ON Express, Adam’s, Barbarino oraz mobilcom-debitel.

N26 w Polsce – płatności i wypłaty gotówki

Karta Mastercard wydawana przez bank N26 akceptowana jest w Polsce we wszystkich punktach handlowych przyjmujących płatności kartami ze znakiem Mastercard. W niektórych sklepach zostaną Państwo zapytani, czy rozliczenie ma odbyć się w złotówkach czy po zaproponowanym kursie Euro. We wszystkich przypadkach zalecamy wybranie płatności w PLN.  Bank N26 przewalutuje transakcję po aktualnym kursie bez dodatkowych prowizji, dzięki czemu kwota pobrana z Państwa konta będzie niższa niż proponowana przez operatora transakcji bezgotówkowych.

Podobnie sytuacja wygląda przy wypłacie gotówki z bankomatów. Co prawda w przypadku darmowej wersji konta N26 bank pobiera prowizję za przewalutowanie w wysokości 1,7% wypłacanej sumy, kwota ta jednak będzie z dużym prawdopodobieństwem niższa niż ukryta prowizja w kursie proponowanym przez operatora bankomatu za bezpośrednie rozliczenie w Euro. Bank N26 nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wypłaty, nieważne z którego bankomatu w Polsce akceptującego karty Mastercard skorzystamy.

N26 Polska
 • 0 Euro za prowadzenie konta
 • 0 Euro za kartę Mastercard i opcjonalną kartę Maestro
 • od 3 do 5 darmowych wypłat miesięcznie ze wszystkich bankomatów (tylko 1,7% prowizji dla wypłat w innych walutach)
 • Darmowe przelewy SEPA do Niemiec i Polski
 • Wypłaty i wpłaty gotówki w ponad 11 tys. punktach w Niemczech!
 • Otwarcie konta możliwe również na adres zamieszkania w Polsce

Przelew gotówki z Polski do Niemiec na konto N26

Posiadacz konta N26 otrzymuje pełnowartościowe niemieckie konto bankowe z przypisanym do niego numerem IBAN. W przypadku przelewu środków pieniężnych z polskiego konta, bank w Polsce będzie traktował transakcję jako typowy przelew zagraniczny, obarczony opłatami zgodnymi z cennikiem, sięgającymi niekiedy kilkudziesięciu złotych.

Aby uniknąć wysokich opłat, wystarczy skorzystać z internetowych serwisów wymiany walut. Po rejestracji użytkownicy mają zazwyczaj możliwość doładowania konta zwykłym przelewem w PLN, a następnie wymianą wskazanej kwoty na Euro i dokonanie jej przelewu na wskazane konto (tutaj należy podać numer IBAN konta N26, które otrzymamy po aktywacji konta).

Aby móc szybko porównać ofertę takich serwisów i sprawdzić, ile pieniędzy trafi na nasze zagraniczne konto, zachęcamy do skorzystania z polskojęzycznego serwisu przelewów online TransferGo. Wystarczy wpisać kwotę w PLN, jaką chcemy wysłać na konto w Niemczech i zobaczyć, jaka kwota Euro ostatecznie na nie trafi. Oczywiście, istnieje również możliwość przelania pieniędzy z Niemiec do Polski.

Przelewy online TransferGo

N26 a Revolut – porównanie różnic

Oferta N26 bardzo często porównywana jest z ofertą kont bankowych Revolut, dostępnych zarówno w Niemczech jak i w Polsce. Chociaż warunki użytkowania obu kont bankowych są bardzo podobne, istnieją znaczące różnice o charakterze prawnym, mogącym mieć wpływ na bezpieczeństwo naszych oszczędności.

Wraz ze zbliżającym się terminem wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, działający w oparciu o brytyjską licencję Revolut stanął w obliczu konieczności zdobycia europejskiej licencji bankowej umożliwiającej kontynuowanie działalności w UE również po Brexicie. W grudniu 2018 r. ogłoszono, że Revolut udało się otrzymać licencję bankową na Litwie. Oznacza to, że w przyszłości Revolut będzie de facto bankiem zarejestrowanym na Litwie podlegający kontroli tamtejszego nadzoru bankowego. W przypadku bankructwa, oszczędności znajdujące się na kontach Revolut objęte będą gwarancjami funduszu bankowego na Litwie.

Bank N26 działa natomiast w oparciu o niemiecką licencję bankową, obejmując swych użytkowników gwarancjami niemieckiego funduszu bankowego. Podlega on również kontroli niemieckiego nadzoru bankowego, gwarantującego poprawne działanie instytucji. W przypadku jakichkolwiek problemów lub upadłości N26 to fundusz gwarancyjny w Niemczech będzie odpowiedzialny za zwrot oszczędności znajdujących się na kontach N26.

Bank N26 szybko zdobył popularność również wśród niemieckich klientów. Na zdjęciu: reklama banku N26 na dworcu Berlin Südkreuz

N26 Bank – najczęstsze pytania

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane przez Czytelników pytania odnośnie otwarcia i korzystania z konta banku N26. Jeśli nie ma jeszcze odpowiedzi na Państwa pytania, zachęcamy do skorzystania z funkcji komentarzy znajdującej się w dolnej części tej strony, bądź skorzystania z formularza kontaktowego. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości!

Czy Bank N26 jest rzeczywiście normalnym, niemieckim bankiem?
Tak, Bank N26 posiada własną niemiecką licencję bankową, co stawia go na równi z innymi bankami komercyjnymi działającymi w Niemczech, takimi jak Commerzbank, Postbank, czy też ING-DiBa. Oznacza to, że klienci N26 otrzymają pełnowartościowe konto bankowe z własnym, niemieckim numerem IBAN, a oszczędności znajdujące się na koncie objęte są do kwoty 100 tys. Euro gwarancjami niemieckiego funduszu bankowego.

Mieszkam w Niemczech, ale nie mam meldunku. Jaki adres podać we wniosku o otwarcie?
W formularzu otwarcia konta N26 należy podać adres korespondencyjny. Bank N26 nie wymaga tutaj posiadania meldunku pod wskazanym adresem. Jeśli przebywają Państwo czasowo lub na dłuższy okres w Niemczech, zdecydowanie zachęcamy do podania niemieckiego adresu zamieszkania. W ten sposób uzyskać można dostęp do dodatkowych usług (kredyt Dispo, konta oszczędnościowe, wpłaty gotówki w ramach Cash26), a wysyłka karty płatniczej zajmie o wiele krócej niż wysyłka na adres w Polsce.

W Niemczech nie ma numeru mieszkań, a poczta dostarczana jest po nazwiskach na skrzynkach pocztowych. Jeśli Państwa nazwisko nie jest widoczne na skrzynce pocztowej pod podanym adresem, należy podać te, które widnieje na skrzynce jako część adresu c/o – np. Jan Nowak c/o Kowalska (gdy nazwisko „Kowalska” jest widoczne na skrzynce mieszkania, w którym Państwo mieszkacie).

Czy istnieje możliwość przeprowadzenia rozmowy video z konsultantem N26 po polsku?
Niestety, w chwili obecnej nie ma takiej możliwości. Rozmowa wideo, podczas której dokonana zostanie weryfikacja danych osobowych, możliwa jest po niemiecku lub angielsku. Osoba chcąca otworzyć konto musi samodzielnie ją przeprowadzić, dlatego konieczna jest podstawowa znajomość jednego z tych języków.
W przypadku otwarcia konta na polski adres zamieszkania, zamiast rozmowy z konsultantem konieczne będzie przesłanie zdjęć dowodu osobistego lub paszportu.

Czy bank N26 oferuje również dodatkowe konta w innych walutach, np. w PLN?
Nie, rachunek bankowy N26 prowadzony jest jedynie w Euro, a transakcje w innych walutach rozliczane są po aktualnych kursach wymiany wobec Euro.

Czy konto N26 może być prowadzone razem z drugą osobą, np. współmałżonkiem?
Niestety, ale tzw. Gemeinschaftskonto nie jest obecnie oferowane przez bank N26. Oznacza to, że dostęp do konta może uzyskać jedynie osoba otwierająca konto. Nie ma też możliwości zamówienia dodatkowej karty.

Ile kosztują przelewy z konta N26 na konto w banku w Polsce?
Przelewy wychodzące SEPA są w banku N26 darmowe. W przypadku przelewu na konto prowadzone w PLN kwota zostanie przeliczona w ramach usługi TransferWise po aktualnym kursie. Po wpisaniu kwoty do przesłania w EUR bank N26 pokaże aktualny kurs, a także wysokość kwoty, jaka wpłynie na konto docelowe w PLN. W kwocie tej wliczona już będzie niewielka prowizja za przewalutowanie.

Czy zatwierdzenie aplikacji odbywa się za pomocą kodów SMS TAN?
Nie, potwierdzenie transakcji odbywa się wewnątrz mobilnej aplikacji N26 za pomocą tzw. push TAN – powiadomień wysyłanych na telefon komórkowy. Wiadomości te są dla klientów banku N26 bezpłatne.

Czy istnieje możliwość skorzystania z konta N26 również poza aplikacją mobilną?
Tak, bank N26 udostępnia również bankowość internetową bezpośrednio na swojej stronie N26.com. Do zalogowania się należy użyć tych samych danych dostępowych jak tych podanych przy zakładaniu konta.

Jaki jest najszybszy sposób kontaktu z bankiem N26 w razie problemów?
Bank oferuje opcje rozmowy online, tzw. czatu. Dostępna jest ona z poziomu aplikacji (w menu: Help / Hilfe) lub na stronie internetowej N26 po zalogowaniu się i wyborze działu pomocy.

Co zrobić, aby otrzymać dodatkową kartę Maestro?
Dla kont otwartych na adres niemiecki lub austriacki istnieje możliwość zamówienia tzw. Girokarte. Umożliwi ona dokonywanie płatności we wszystkich punktach, które nie przyjmują kart Mastercard. Zamówienie dostępne jest dla kont, na których znajduje się ponad 100 Euro, w sekcji Menu w zakładce ustawień dla kart płatniczych.

Jaki limit kredytowy ma Mastercard?
Dzienny maksymalny limit transakcji kartą Mastercard to 5.000 Euro. Wydawana przez bank N26 karta Mastercard jest kartą debetową, co oznacza, że wszystkie transakcje rozliczane są na bieżąco ze środków na koncie. W przypadku braku wystarczających środków na koncie, transakcja zostanie odrzucona. Bank N26 oferuje jednakże mozliwość uzyskania kredytu dyspo, pozwalającego na zadłużenie konta bankowego (wg. aktualnego oprocentowania). Czy opcja ta jest dla Państwa dostępna, sprawdzić można w aplikacji mobilnej pod pozycją „Kredit” > „Überziehungskredit aktivieren”.

Ile kosztuje wysyłka karty płatniczej?
Standardowe przesłanie karty N26 Mastercard na adres zamieszkania wskazany we wniosku o otwarcie konta jest bezpłatne. Karta zostanie wysłana po weryfikacji danych osobowych i trafi na wskazany adres w ciągu maks. 2 tygodni. Jeśli nie chcemy bądź nie możemy czekać tyle czasu, we wniosku o otwarcie konta mamy możliwość wybrania opcji wysyłki ekspresowej. W przypadku zwykłej karty Mastercard N26 pobierana jest za nią opłata w wysokości 19 Euro (od 24 maja 2020 r. – 30 Euro).

Czy bank N26 oferuje konta oszczędnościowe?
Bank N26 oferuje usługę N26 Savings, w której dostępne są lokaty oszczędnościowe w innych bankach współpracujących z N26. Minimalna kwota wymagana do skorzystania z lokat to 2.000 EUR. Usługa dostępna jest obecnie jedynie dla kont otwartych na adres w Niemczech lub Austrii.

Gdzie można dokonać zmiany dziennych limitów płatności lub wypłat dla karty Mastercard?
Opcje te dostępne są z poziomu aplikacji mobilnej N26 w zakładce Karteneinstellungen / Card settings. Można tam również aktywować lub deaktywować płatności zagraniczne, płatności internetowe lub całkowicie deaktywować możliwość dokonywania wypłat.

Jakie są korzyści płynące z płatnej opcji konta N26 You?
Podstawowe konto N26 jest bezpłatne, bank oferuje jednakże płatne opcje, w tym N26 You (znane wcześniej jako N26 Black). Posiadacze tej opcji otrzymują dodatkowe ubezpieczenie Allianz obejmujące m.in. ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie od kradzieży podczas urlopu czy też odszkodowanie w przypadku opóźnień lotu w podróży. Klienci N26 You otrzymują kartę Mastercard w jednym z pięciu kolorów do wyboru, za pomocą której mogą dokonywać bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów. Dodatkowo, przy wypłacaniu pieniędzy w innych walutach niż Euro, nie jest pobierana prowizja za przewalutowanie. Miesięczny koszt opcji to 9,90 Euro, a minimalny czas trwania usługi to okres 12 miesięcy.

Oferta banku N26

Korzystacie Państwo już z konta bankowego N26? Zapraszamy do oceny oferty Banku N26 dla zagranicznych kont osobistych.

Kliknij w gwiazdki, aby ocenić ofertę

Średnia ocena 4.3 / 5. Ilość głosów 94

Bądź pierwszą osobą, która zagłosuje!

N26 Opinie

Zapraszamy do podzielenia się Państwa doświadczeniami związanymi z bankiem N26. Jeśli mają Państwo dalsze pytania dotyczące warunków działania konta bankowego N26, również zachęcamy do skorzystania z funkcji komentarzy lub bezpośredniego kontaktu z naszą redakcją.

216 komentarzy

 1. Założyłem konto w styczniu na Polski adres. Wszystko przebiegło bez problemów. Jedynie weryfikacja danych osobowych (od rozmowy video do potwierdzenia przez bank) trwała około tygodnia (!), a więc dłużej niż obiecane kilka dni. Może mieli po świętach więcej wniosków do sprawdzenia niż zwykle, tak cyz inaczej oprócz tego wszystko OK!

  • założyłem konto z Polski poprzez identyfikację dokumentu…po około pół godzinie wszystko już działało i weryfikacja została przeprowadzona pomyślnie

   • Założyłem konto już jakiś czas temu ale zakład pracy nie chce przyjąć numeru konta☹️

    • Czy pracodawca podał powód, dlaczego nie chce przyjąć numeru konta N26?

  • Czy posiadając podstawowe konto w N26 , można założyć lokatę oszczędnościową??? Mam konto założone z Polski (gdzie aktualnie mieszkam) w niemieckim N26. Po przeglądzie ustawień konta, nie znalazłem żadnych dostępnych lokat??? I druga sprawa , chciałbym tylko tam przetrzymywać pieniądze, czy muszę wykonywać jakieś operacje na koncie??, jeśli będę tylko trzymał euro na koncie?? I czy kartę muszę aktywować, używać jej…. Konto jest całkowicie darmowe w podstawowej wersji, jak się domyślam?

   • Dla kont otwartych na polski adres bank N26 nie daje w chwili obecnej możliwości założenia lokat oszczędnościowych. Istnieje możliwość założenia podkonta w „Spaces”, środki pieniężne nie są tam jednak oprocentowane. Czy i kiedy opcja ta zostanie udostępniona na konta otwarte w Polsce, nie jest obecnie wiadomo. Nie ma konieczności wykonywania żadnych transakcji, prowadzenie podstaowowego konta jest darmowe. Zachęcałabym jednak do aktywowania karty płatniczej, aby w razie czego mieć możliwość wypłaty gotówki z bankomatów.

 2. Czy po rozmowie video muszę coś jeszcze zrobić, odesłać dokumenty czy coś innego zrobić? W aplikacji od kilku dni jest ten sam status: weryfikacja danych

  • Po rozmowie z konsultantem dane osobowe zostaną sprawdzone i porównane z informacjami podanymi we wniosku. Może to zająć kilka dni. Jak tylko weryfikacja przebiegnie pomyślnie, otrzyma Pani powiadomienie na telefon komórkowy – dostęp do konta zostanie wówczas odblokowany. Nie ma potrzeby odsyłania dokumentów, prosimy tylko uzbroić się w cierpliwość.

   • Potwierdzenie danych rzeczywiście dość długo trwa, u mnie było to ponad tydzień.

    • U mnie po pół godzinie od weryfikacji, miałem pełny dostęp do konta.

     • A co jeśli bede chcial zamknac konto???

     • Możliwość zamknięcia konta znajdzie Pan w ustawieniach konta w aplikacji mobilnej N26.

    • Czy mieszkając w Polsce mogę założyć to konto i podać je do wypłat niemieckich świadczeń typu kondergeld?

     • tak, konto N26 jest takim samym kontem jak w każdym innym banku działającym w Niemczech. Otwierając je otrzymujemy niemiecki numer IBAN, który możemy podać jako nasz rachunek bankowy w dowolnej instytucji.

     • Jeżeli założę konto na Polski adres to mój iban zacznie się od DE a czy jest możliwość by zaczynał się od PL

     • N26 oferuje wyłącznie niemieckie rachunki bankowe, dlatego wszystkie numery IBAN zaczynają się od liter DE.

    • Witam mam konto w N26 jestem w Niemczech dokonałem w bankomacie Euronetu wypłaty 50 Euro jest to trzecia wypłata w miesiącu bank obciążył rachunek kwotà 53,95 Euro a napisane jest że 5 wypłat bezpłatnie w miesiącu dlaczego pobrano 3,95 Euro ?

     • Zgadza się, bank N26 sam nie pobiera opłat za wskazaną liczbę miesięcznych wypłat z konta. W niektórych przypadkach może się jednak niestety zdarzyć, że operator bankomatu zażąda własnej dodatkowej opłaty, na którą bank nie ma niestety wpływu. O fakcie tym klient jest informowany przed zatwierdzeniem transakcji. W tej sytuacji można przerwać operację bez ponoszenia opłat i skorzystać z innego bankomatu.

    • Czy bank N26 działa w polskim systemie. Ognivo. ?

     • Nie, N26 nie jest bankiem zarejestrowanym w Polsce i nie współpracuje z systemem Ognivo.

   • Witam.Założyłem konto w n26 mieszkam w polsce i nie posiadam innego konta prucz tego w n26.Pytanie brzmi w jaki sposób moge sam wpłacic pieniadze na swoje konto?Dzieki za pomoc

    • W tej sytuacji może Pan udać się do dowolnego oddziału banku i dokonać wpłaty (przelewu SEPA lub SWIFT) na konto N26. W tej sytuacji będzie Pan jednak musiał ponieść koszty tej transakcji według cennika wybranego banku.

     • Mieszkam W Holandii. Mogę otworzyć konto w N26 w Niemczech i korzystać z konta tu na miejscu zamieszkania. Czy wypłace pieniądze z innego bankomatu niż N26?

     • Tak, może Pani otworzyć konto N26 również na adres w Holandii. Wypłat dokonywać można ze wszystkich bankomatów holenderskich akceptujących karty Mastercard. Proszę postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w opisie otwarcia konta N26 krok po kroku.

     • Witam.Mam pytanie jeżeli po założeniu konta w n26 i po udanej weryfikacji ,moja karta zostanie wysłana na adres w Pl czy dopiero jak przeleje jakieś pieniądze na konto

     • Karta zostaje wysłana w momencie zakończenia procesu weryfikacji danych osobowych. Proszę jednak nie zapomnieć o przelaniu środków w ciągu 30 dni od złożenia wniosku w celu uzyskania pełnej aktywacji.

  • Nie mogę założyć konta bo „telephone number is not valid”….
   O co chodzi??

   • Proszę się upewnić, że podany numer telefonu komórkowego jest poprawny (nie należy używać spacji ani innych znaków).

   • Dzień dobry mam pytanie czy jeśli założę konto w n26 mogę podać inny adres do korespondencji gdyż będę przebywał w Belgii i czy tam może być przesłana karta?

    • Tak, oczywiście. Bank N26 działa również w Belgii, dlatego w procesie otwarcia konta wystarczy podać belgijski adres korespondencyjny.

 3. Jak jest z płatnosciami z DE do PL w złotówkach? Mam kilka rachunków do opłaty i pytanie czy mozliwe, jaki koszt i przelicznik z EU na PL? Dodatkowo pytanie o możliwośc wypłaty gotówki w bankomatach? Jestem z Wwy i Wrocławia;)

  • Przy płatnościach w obcych walutach (w tym w PLN) bank korzysta z przelicznika transferów walutowych TransferWise. Po wpisaniu kwoty w Euro (min. 5 Euro) otrzyma Pan na ekranie informację, jaka dokładnie suma przelana zostanie na konto docelowe w PLN. Niewielka prowizja za przewalutowanie wliczona jest już w tę sumę, sam przelew nic nie kosztuje. Do wykonania przelewu potrzebny jest numer konta IBAN poprzedzony literami PL.
   Wypłata z bankomatów jest darmowa, w przypadku wypłat w PLN doliczana jest prowizja za przewalutowanie w wysokości 1,7% wypłacanej sumy.

  • Witam, mała aktualizacja można już założyć konto z płatną kartą Black również z Polski.

   Ja mam pytanie do użytkowników czy jest możliwość późniejszej zmiany karty właśnie na Black jeśli na początku wybrało się standard?

   Z góry dzięki za odpowiedź

   • Dziękujemy za wskazówkę odnośnie Black.
    Odpowiadając na Pana pytanie, tak – możliwość wyboru produktu premium powinna być dostępna w zakładce ustawień konta również w późniejszym okresie.

  • Jaka jest gwarancja bankowa i czy jest limt wpłat jednorazowy i np roczny w Euro?

   • Konta N26 objęte są gwarancjami niemieckiego funduszu bankowego do kwoty w wys. 100 tys. Euro na klienta. Dzienny limit wypłat dla karty Mastercard N26 wynosi 2.500 Euro dziennie.

 4. Czy weryfikacja przebiega tylko przez czat .

  • Dzień dobry,
   w przypadku wniosków o otwarcie konta N26 wideorozmowa jest jedyną możliwością dokonania identyfikacji.

   • Witam. Małe uzupełnienie: otwierałem w sierpniu konto N26 i do weryfikacji wymagano tylko skanu dowodu osobistego i selfie ze smartfona.

    • Dzień dobry, rzeczywiście – bank N26 zmienił w międzyczasie sposób identyfikacji dla kont zakładanych na polski adres. Tak jak Pan pisze, wideorozmowa nie jest już wymagana, należy natomiast wykonać zdjęcia dokumentu tożsamości. Zaktualizowaliśmy już informacje w naszym serwisie, aktualny przebieg otwarcia konta opisujemy w poradniku: otwarcie konta w Niemczech krok po kroku.

 5. Mam problem zakładając kato na N26 okazało się z telefon ma uszkodzoną kamerę tylną, by zrobić zdjęcie dowodu, teraz mam drugi telefon i nie mogę w nim dokończyć konto, po logowaniu sam się rozłącza. Co mam zrobić by dokończyć na tym drugim telefonie konto.

  • Dzień dobry, nie powinno być problemu z dokończeniem otwarcia konta na innym smartfonie. Po instalacji aplikacji i zalogowaniu się na konto przy pomocy danych dostępowych, które Pan zdefiniował, powinien Pan zobaczyć ekran z kolejnym krokiem na drodze do otwarcia konta.
   Jeśli aplikacja się wyłącza, proszę spróbować ponownie zainstalować aplikację, upewniając się przy tym, że spełnia on wymagania techniczne (wersja systemu min. Android 5 lub iOS 11).

   • Chcialabym zapytac ile idzie przelew z N26 do banku w Polsce?

    • Pieniądze powinny trafić na konto docelowe w ciągu 24 godzin. W przypadku wykonania zlecenia w weekend lub dzień świąteczny, pieniądze powinny trafić następnego dnia roboczego.

 6. Czy zamiast videochatu mozna przejsc weryfikacje poprzez przeslanie skanow dowodu osobistego na mail banku lub poprzez notarialne potwierdzenie tozsamosci?

  • Dzień dobry, weryfikacja danych osobowych możliwa jest obecnie wyłącznie w ramach rozmowy video, prowadzonej w j. niemieckim lub angielskim. Skany dowodu osobistego lub notarialne potwierdzenie nie będą tutaj zaakceptowane.

  • Witam a czy mieszkajac w szwecji Mozna otworzyc konto w banku N26 na polskiej sttonie i wpisac adres fo korespondencji Szwecje? Potwierdzenie tozsamosci przez wyslanie dokumentow nie rozumiem angielskiego

   • Tak, jako adres kontaktowy i korespondencyjny można wskazać w formularzu również adres w Szwecji. Nasz przewodnik: otwarcie konta N26 krok po kroku opisuje dokładnie, jak wypełnić formularz.

 7. Witam .Czy trzeba mieć meldunek na Niemczech i czy komornik może wejść na konto? N26

  • Bank N26 nie wymaga obecnie od klientów z Polski posiadania niemieckiego meldunku. Otwarcie konta oraz wysyłka może być przeprowadzona przy podaniu adresu polskiego, jedynie rozmowa z konsultantem banku, który potwierdzi nasze dane osobowe, musi się odbyć w j. angielskim lub niemieckim. Komornik z Polski nie może bezpośrednio zająć środków pieniężnych w banku niemieckim, jak to ma miejsce w przypadku konta prowadzonego w Polsce. Teoretycznie wierzyciel musiałby wystąpić do sądu niemieckiego o wykonanie postanowienia sądu polskiego. W pierwszej kolejności musiałby on jednak wiedzieć, że posiada Pan rachunek bankowy na terenie Niemiec.

   • a czy niemiecki komornik znajdzie konto i zablokuje środki?

    • Jeśli posiada Pan długi w Niemczech, to oczywiście może dojść do zablokowania środków pieniężnych na koncie N26, gdyż jest to konto prowadzone w oparciu o prawo niemieckie (podobnie jak to ma miejsce w przypadku długów w Polsce i polskich kont bankowych).

 8. Bank nie dla wszystkich. Skierowany do młodych, całkowicie internetowy. Weryfikacja video bezproblemowa. Idealna dla Polaków pracujących w Niemczech i strefie euro.
  Karta pod wskazany niemiecki adres dociera po kilku dniach. Prosta aktywacja. Szybkie przelewy w euro.
  5 darmowych wypłat w miesiącu z bankomatu w euro.

  Polecam !

 9. co jesli potrzebuje wyplacic np 4000eur. Jak to zrobic skoro bankomat wyplaca tylko 500eur dziennie?
  Mozna w jakiejs filii wyplacic taka kwote bez prowizjii?

  • Wówczas konieczne będzie dokonanie kilku transakcji (bankomaty zazwyczaj mają limity, ale dotyczące jednej transakcji, tzn. można zazwyczaj dokonać kilku transakcji jedną kartą). Proszę mieć jedynie na uwadze, że odgórny dzienny limit wypłat kartą N26 wynosi 2500 Euro dziennie. Nie ma niestety możliwości wypłaty większej kwoty w oddziale banku.

 10. Witam. Czy polski pracodawca bez problemu przeleje wyplate na konto zagraniczne?

  • Polski pracodawca musi wówczas wykonać przelew zagraniczny zgodnie z cennikiem banku, w którym prowadzi swoje konto. Przelew w PLN zostanie wówczas przewalutowany po aktualnym kursie Euro.

   • Witam czy jest mozliwosc wplacenia pieniedzy we wplatomacie na terenie polskiV

    • Niestety, N26 nie posiada wpłatomatów ani w Polsce, ani w Niemczech. Najtańszym sposobem na wpłacenie pieniędzy jest skorzystanie z usług kantorów internetowych, o czym informujemy w niniejszym artykule.

 11. Witam, właśnie otworzyłam konto w N26. Czy jeśli dostaję wypłatę w PLN, to dojdzie ona na konto? Nie obchodzi mnie czy zostanie ona przewalutowana na EUR, po prostu czy przelew dojdzie i nie będzie problemów.

  • Dzień dobry,
   nie powinno być tutaj żadnego problemu, o ile Pani pracodawca gotowy jest na przelewanie wynagrodzenia na niemiecki rachunek bankowy. W tym celu konieczne będzie przekazanie mu numeru IBAN wraz z kodem BIC/SWIFT banku (w przypadku N26 to NTSBDEB1XXX).

  • W jaki sposób mogę wpłacić pieniądze na konto? Udało nam się znaleźć wpłatomat w Spaarkase ale nie mieliśmy możliwości wpłaty. Jak wpłacić na konto?

   • Bank N26 nie dysponuje niestety własnymi wpłatomatami. Jedyną opcją wpłaty na konto (poza przelewem z innego konta lub płatną wpłatą gotówki w oddziale innego banku) jest skorzystanie na terenie Niemiec z usługi Cash 26. Klienci banku mają możliwość wpłaty pieniędzy bezpośrednio w kasie jednej z sieci handlowych współpracujących z bankiem (do partnerów N26 należą takie sklepy jak REWE, Rossmann, Penny, Real, czy dm). W tym celu wystarczy wybrać funkcję Cash26 w aplikacji N26 na smartfona, wybrać opcję wpłaty i pokazać kasjerowi wygenerowany przez aplikację kod do zeskanowania. Wpłaty do 100 Euro miesięcznie są darmowe, powyżej tej kwoty pobierana jest prowizja w wysokości 1,5% wpłacanej kwoty powyżej tego limitu.

 12. Witam,

  czy możliwe jest korzystanie z karty oraz konta w Holandii ?

  • Oczywiście, z konta N26 można korzystać bez ograniczeń w całej Europie. W strefie Euro przelewy SEPA na konto N26 traktowane są na równi z przelewami na konto w lokalnym banku. Podobnie jak przelewy SEPA z konta N26 na konto holenderskie, które również są darmowe.

 13. Dzień dobry,posiadam dwa adresy Polski i niemiecki ,czy jest możliwe założenie konta na adres niemiecki a np.dostarczenie karty na polski

  • W procesie otwarcia konta (przy okazji wyboru rodzaju przesyłki) poproszony zostanie Pan o potwierdzenie adresu, na który zostanie wysłana karta. Ze względu na dłuższy okres wysyłki do Polski, zachęcałabym do pozostania przy niemieckim adresie (ważne tylko, aby Pana nazwisko było widoczne na skrzynce pocztowej). W razie potrzeby, istnieje możliwość późniejszego dopasowania adresu w ustawieniach aplikacji N26.

   • Witam,

    Chciałbym wpłacić większą kwotę na konto N26 w Niemczech, jaka jest pobierana prowizja za wpłatę gotówki na konto w innych Niemieckich bankach?

    • Niestety, nie dysponujemy pełną listą prowizji. Przykładowo w HypoVereinsbank opłata wynosi 15 Euro, w Reisebanku pobierana jest prowizja w wysokości 1% od wpłacanej sumy (min. 6,50 Euro), prowizje w Sparkasse są różne dla każdego oddziału kas.

  • Jak zrezygnować z konta bankowego

   • Opcja zamnknięcia konta dostępna jest w ustawieniach konta w aplikacji mobilnej N26.

 14. Czy z konta w N26 można korzystać używając laptop lub tradycyjny komputer PC, czy tylko poprzez aplikację na smartfon ?

  • Istnieje możliwość korzystania z onlinebankingu również na stronie internetowej banku. Aplikacja na smartfona będzie jednak niezbędna do potwierdzania dokonywanych transakcji.

 15. Czy po otwarciu konta w N26 otrzymuje się „papierowy” dokument potwierdzający posiadanie konta ?

  • Nie, wszystkie dokumenty bank przesyła na wskazany adres e-mail.

 16. Dzień dobry, właśnie dziś założyłam konto w N26. Mobilną app zainstalowałam. Niestety z powodu zepsutego chyba focusa w tylnej kamerce, nie przeszłam pozytywnie weryfikacji (zdjęcie mojego dowodu osob. było podobno rozmazane). Mam tylko ten jeden telefon, mój tablet nie spełnia wymogów. Jak inaczej mogę zostać pozytywnie zweryfikowana? Czy na PC też? Czy tam jest on line banking, w którym mogę rozpocząć video weryfikację?? Proszę o pomoc, bo zupełnie na stronie banku nie mogę znaleźć, jak to rozwiązać. Pzdr.

  • Bardzo mi przykro, że ma Pani problemy z przejściem procesu aktywacji konta. Niestety, do jego zakończenia niezbędne jest posiadanie sprawnego telefonu komórkowego z kamerą. Nie ma możliwości przeprowadzenia aktywacji z poziomu bankowości internetowej np. na laptopie.

   Być może ktoś z Pani znajomych posiada sprawny telefon, na którym mogłaby Pani dokończyć aktywację? Po jej zakończeniu możliwe będzie dalsze korzystanie z aplikacji N26 już na Pani telefonie (do innych funkcji nie jest potrzebny aparat).

  • Wszystko ładnie pięknie, ale nie ma napisanej informacji że osoba która pracuje w Niemczech i otwiera konto w N26 na adres Polski nie może ubiegac się o kredyt gotówkowy w Niemczech

   • Jeśli posiada Pani już miejsce zamieszkania na terenie Niemiec, może Pani dokonać zmiany danych teleadresowych w ustawieniach aplikacji mobilnej N26. W tym celu należy udać się w menu profilu do ustawień (Einstellungen), a następnie do ustawień osobistych (Persönliche Einstellungen).

 17. Czy mogę zmienić numer telefonu po założeniu konta? Z niemieckiego na polski?

  • Zmiana numeru telefonu przypisanego do konta N26 jest możliwa, aczkolwiek (ze względów bezpieczeństwa) dostępna jedynie przy bezpośrednim kontaktu z biurem obsługi banku N26 poprzez funkcje czatu (z poziomu aplikacji mobilnej).

 18. Czy n 26 jest dobra opcja do otrzymywania do co miesięcznego wynagrodzenia pracuje w Niemczech i chce otrzymywać na to konto wynagrodzenie

  • Oczywiście, jest to możliwe. Wystarczy przekazać pracodawcy numer konta IBAN, jaki otrzyma Pan od banku N26.

 19. Czy wysyłka karty odbywa się w tradycyjny sposób czyli w jednym liście karta a w drugim hasło?

  • Kartę mastercard otrzyma Pan tradycyjną pocztą, PIN może zostać zdefiniowane przez użytkownika samodzielnie w ustawieniach konta N26 poprzez aplikację mobilną.

 20. Czy N 26 jest w systemie SEPA DD i czy są ograniczenia dzienne przelewów przelewów na koncie (powyżej 50000)

  • Konto N26 umożliwia dokonywanie przelewów SEPA. Maksymalny możliwy dzienny limit dla przelewów to 50.000 EUR.

 21. Czy możliwe jest założenie konta na polski nr telefonu?

  • Dzień dobry,
   tak, w przypadku rejestracji konta na polski adres istnieje możliwość użycia polskiego numeru komórkowego w procesie otwarcia.

 22. Czy N26 jest traktowany jako normalny bank w Holandii? Jest to Niemiecki bank z możliwością korzystania z swoich usług w Europie? Czy założenie konta umożliwi mi potem przy stałych wpływach na konto uzyskanie kredytu w tym lub innym banku na terenie Holandii, zwrot z podatku, socjal itd?

  • Tak, konto N26 traktowane jest jak normalny rachunek bankowy również w Holandii. W odróżnieniu od banków holenderskich, Pański numer IBAN będzie się zaczynał literami „DE” zamiast „NL”, każdy podmiot w Holandii może jednak bezproblemowo wykonywać przelewy SEPA na Pana rachunek. Jedynie w przypadku chęci uzyskania holenderskiego kredytu, może pojawić się problem – tutaj firmy kredytowe wymagają bowiem najczęściej posiadania rachunku bankowego prowadzonego w Holandii.

 23. Dzień dobry, przebrnęłam przez rejestrację w aplikacji, ale aplikacja chyba nie jest w stanie unieść zawiłości z lokalizacją. Adres podałam polski, polski nr tel., ale aktualnie jestem w Niemczech i już nie wiem ile razy ponawiałam „Enable location” i nic. Co teraz? Nie mogę podać niemieckiego adresu bo będę tu jeszcze przez chwilę, więc karta przyjdzie jak już będę w Polsce.

  • Lokalizacja użytkownika nie powinna mieć wpływu na możliwość dokonania aktywacji. Może Pani zatem podać polski adres i dokonać aktywacji z terenu Niemiec.
   Proszę spróbować ponownie (być może restart telefonu pomoże rozwiązać problem).

 24. Witam

  Nie mam smartfona, ale mam tablet, na którym mogę zainstalować aplikację banku. Czy nie będzie problemu z otworzeniem konta?
  Czy podczas procedury otwierania konta lub weryfikacji tożsamości nie są wysyłane na numer telefonu jakieś wiadomości, które można otrworzyć tylko na smartfonie?
  Bo jeśli wszystko jest wysyłane poprzez aplikację, to nie powinno być problemu.

  • Niestety, ze względów bezpieczeństwa konieczne jest powiązanie aplikacji mobilnej N26 z telefonem (a tym samym numerem komórkowym).

 25. Ile trwa proces przesłania karty do Polski?

  • Bank wysyła kartę zaraz po zakończeniu procesu sprawdzenia danych osobowych. W zależności od szybkości poczty niemieckiej i polskiej, czas przesyłki może potrwać od kilku dni roboczych do ok. 2 tygodni.

 26. Rozmawiałem z konsultantem N26. Poinformował mnie, że nie ma możliwości założenia konta nie będąc mieszkańcem kraju w którym N26 ma swoje przedstawicielstwo. A w Polsce nie ma.

  • Otwarcie konta N26 możliwe jest dla mieszkańców 22 krajów europejskich, w tym tych w Polsce. Zachęcam do postępowania zgodnie z naszymi wskazówkami zawartymi w poradniku: otwarcie konta N26 krok po kroku, a przekona się Pan, że założenie tego konta na polski adres zamieszkania jest jak najbardziej możliwe.

 27. wypłacałem pieniądze z bankomatu „ATM” 20euro – prowizja 3,95e , to jakieś 20% sumy wypłaty – czy są jakieś tańsze opcje wypłat gotówki z konta N26?

  • Bank N26 nie pobiera ze swojej strony żadnych opłat za wypłaty z konta. Może się jednak zdarzyć, że niektórzy operatorzy prywatnych bankomatów dorzucą dodatkową prowizję. Jej wysokość musi zostać podana przed dokonaniem wypłaty – w tym przypadku można zrezygnować z opłaty.
   Wypłata bez prowizji w Niemczech dostępna jest w przypadku bankomatów wszystkich głównych banków komercyjnych oraz banków spółdzielczych Volksbank lub kas oszczędnościowych Sparkasse.
   W Polsce nie powinno być problemów z automatami Euronetu oraz maszynami głównych banków komercyjnych.

 28. Witam. Probuje otworzyc konto na n26, dochodze do momentu w którym bank powinien wysłac na maila potwierdzenie ale tego nie robi.
  Myslałem ze pomyliłem maila wiec probuje dalej i otwieram na Zone – sprawdzam dokładnie maila i dokładnie to samo – bank nie wysyła maila z potwierdzeniem….

  • Dzień dobry, proszę upewnić się, że wiadomość od banku nie trafiła do folderu wiadomości reklamowych bądź spamu. W przypadku kont wp.pl może być też problem z filtrem antyspamowym, który odrzuca niektóre wiadomości i nie dopuszcza do ich przesłania do adresata. Jeśli nadal nie otrzyma Pan żadnej wiadomości, zachęcam do skorzystania ze skrzynki innego dostawcy poczty elektronicznej, np. gmail.

 29. Witam
  Proszę o informacji jaką maksymalną kwotę w EURO mogę wpłacić na konto N26

  • Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o kwotę pieniędzy, jaka może wpłynąć na konto N26. Proszę mieć jedynie na uwadze, że gwarancje niemieckiego funduszu bankowego ograniczone są do kwoty 100 tys. Euro na osobę.

 30. Czy bank umożliwia iwestowanie na niemieckiej giełdzie ?

  • Niestety, w przypadku N26 nie jest to obecnie możliwe.

 31. Witam,podczas rejestracji konta mialem do wyboru symbol rowerka albo skutera domyslam sie ze chodzilo o szybkosc dostawy karty płatniczej.W zwiazku z tym mam pytanie czym sie różnią od siebie obie opcje dostawy i jak dlugo trwaja oraz dlaczego zalecane jest poczekanie na przyjscie karty platniczej i dopiero sparowanie telefonu?( Taka informacje dostalem podczas rozmowy z konsultantem N26)

  • Przy otwarciu konta, istnieją dwa rodzaje dostawy do wyboru – zwykła (bezpłatna), gdzie czas dostarczenia karty trwa ok. tygodnia do 2 tygodni (w zależności od szybkości poczty), a także opcję ekspresową (płatną – 25 Euro), przy której karta wysyłana jest kurierem UPS (tutaj czas dostawy trwa kilka dni roboczych).
   Odnośnie drugiego pytania – sparowanie telefonu z aplikacją jest konieczne już przed zamówieniem karty, aby móc dokończyć proces otwarcia konta.

 32. Witam. Jest możliwa rozmowa z polskim konsultantem w celu potwierdzenia danych?

  • Niestety, bank N26 oferuje obecnie przeprowadzenie rozmowy jedynie w j. niemieckim lub angielskim.

  • Witam
   Czy jest mozliwosc otrzyania karty redytowej w n26?
   Mieszam w Pl , am gewerbe w D i zaden bank nie chce ze mna rozmawiac, karta jest niebedna w podrozy: booking.com, wynajem auta … Niestety dzialalnosc transgraniczna jest dyskryminowana przez tradycyjne banki.

   • Bank N26 wydaje standardowo do konta kartę Mastercard debit. Chociaż nie ma ona limitu kredytowego (wszystkie transakcje rozliczane są bezpośrednio ze środków znajdujących się na koncie), istnieje możliwość dokonywania nią zakupów w internecie.

    • Tylko, ze bookowanie hotelu, lub wynajem auta jest mozliwy tylko katra kredytowa (debetowa i gotowka nie sa honorowane)
     Czy mam rozumiec, ze karty kredytowej nie ma w ogercie ?

     • Ograniczenie dotyczy płaskich kart debetowych – ta wydawana przez N26 jest wypukła i nie powinna sprawiać problemów przy płatnościach internetowych. Należy jedynie upewnić się, że na koncie znajduje się wystarczająca ilość środków płatniczych do dokonania transakcji tudzież rezerwacji.

 33. Witam. Co w przypadku jesli ktoś chce założyc konto a nie mówi po ang. i niemiecku? Mozna miec obok tłumacza?

  • Niestety, bank wymaga samodzielnego przeprowadzenia rozmowy, bez pomocy tłumacza. Czy N26 zaoferuje prowadzenie aktywacji konta w j. polskim w przyszłości, nie jest niestety jasne.

 34. witam!

  probowalam zalozyc konto N26, zainstalowalam aplikcje i przeszlam wszystkie kroki rejestracji, po 1 dniu zostalam odrzucona ..”due to legal requirements” bez konkretnej informacji dlaczego zostalam odrzucona. Do weryfikacji podalam swoj dowod oraz adres z Polski, za miesiac wyjezdzam do Niemiec do pracy i potrzebuje konto, nie jestem jednak w stanie przejsc wszystkich krokow do zalozenie konta gdyz jak sie loguje aplikacja wisi na kroku verifying identity (probowalam jeszcze raz zalozyc konto, chcialabym podac dane z paszportu oraz dane adresowe niemieckie) Co powinnam zrobic w takiej sytuacji?

  • Bardzo mi przykro, że ma Pani problemy z otwarciem konta. Być może zakradł się błąd w podanych danych podczas rejestracji? W tej sytuacji najlepszym wyjściem będzie bezpośredni kontakt z bankiem za pomocą funkcji czatu.Dostępna jest ona na stronie internetowej banku w dziale support – można go odnaleźć np. tutaj), a następnie należy kliknąć w przycisk „Open a chat” znajdujący się w dolnej części ekranu. Rozmowę można przeprowadzić w j. angielskim lub niemieckim.

   • Witam,
    korzystalam z funkcji czatu 2 razy i za kazdym razem konsultant nie byl w stanie mi wyjasnic dlaczego moj wniosek zostal odrzucony („due to legal requirements” bez niczego wiecej) Czy istnieje jakas inna forma kontaktu z supportem N26? niedlugo wyjezdzam do Niemiec i zalezy mi na zalozeniu konta.

    • Funkcja czatu jest głównym sposobem kontaktu z bankiem. Alternatywą byłaby tradycyjna poczta, ale wówczas czas odpowiedzi znacznie wydłużyłby się (bez gwarancji uzyskania bardziej konkretnych wyjaśnień).
     Jeśli z jakiś powodów otwarcie konta N26 nie jest możliwe, a zamierza Pani niedługo zamieszkać w Niemczech, wówczas po dokonaniu meldunku może Pani złożyć wniosek w innym banku, jak np. ING. Szczegóły alternatywnych ofert znajdzie Pani w naszym poradniku: konta bankowe w Niemczech.

 35. Kiedy usługa „Savings” będzie dostępna dla klientów z Polski ?

  • Niestety, na razie brak informacji odnośnie wprowadzenia usługi lokat oszczędnościowych dla klientów spoza Niemiec i Austrii. Gdy się to zmieni, poinformujemy o tym fakcie w naszym poradniku.

 36. Witam.
  Czy w razie konieczności telefonicznego kontaktu z bankiem, już jako klient banku, tj. po założeniu konta, można nadal prowadzić rozmowy z pracownikami banku w j. angielskim?

  • Oczywiście, bank N26 oferuje obsługę klienta również w j. angielskim.

 37. Witam, czy można założyć konto firmowe w N26 na polski meldunek, telefon itp. czy dotyczy to tylko konta osobistego?

  • Nie powinno być z tym problemu, proszę mieć tylko na uwadze, że konto przeznaczone jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą pod własnym nazwiskiem (np. freelancerów).

 38. Czy możliwe jest otrzymanie rekomendacji od banku N26 na temat klienta (np po 3 miesiącach użytkowania konta) celem otwarcia konta w innym banku który takiej rekomendacji wymaga?

  • Niestety, ale bank N26 nie wystawia tego typu dokumentów.

 39. Witam,ile mogę najwiecej wypłacić z bankomatu w Polsce z karty n26?

  • Ze strony banku N26 istnieje limit wypłat wynoszący 2.500 EUR na dzień (również w obcych walutach). Proszę mieć jednak na uwadze, że większość bankomatów posiada własny limit maksymalnej wypłaty. Może się zatem okazać, że do wypłaty wyższej sumy konieczne będzie dokonanie kilku transakcji.

 40. Witam,
  czy posiadając konto N26 w niemczech mogę podać to konto niemieckiemu pracodawcy w celu przelewania wynagrodzenia? N26 funkcjonuje jak każdy inny normalny bank w tej Kwestii?

  • Tak, oczywiście. Bank N26 posiada pełnowartościową licencję bankową w Niemczech. Oznacza to, że każde konto bankowe N26 otrzymuje unikatowy, niemiecki numer IBAN, który może być przekazany pracodawcy w celu wypłaty wynagrodzenia.

  • Bank jest niemiecki więc, wyobraźmy sobie taka sytuacje jadę do Niemca po auto robię mu przelew na inne konto w niemieckim banku, kiedy Niemiec dostanie kasę?

   • W przypadku wykonania przelewu w dniu roboczym do godziny księgowania transakcji (zazwyczaj 17:00), pieniądze powinny trafić na konto docelowe najpóźniej następnego dnia roboczego. Jeśli przelew zostaje wykonany w święto lub wieczorem, czas ten może się wydłużyć o jeden dzień (księgowanie będzie miało miejsce w kolejnym dniu roboczym, a na koncie docelowym znajdzie się najpóźniej następnego dnia).

 41. czy mozliwe jest otworzenie konta z polskim adresem zamieszkania ale uzywajac numeru telefonu spoza Polski?

  • Tak, powinno to być możliwe. We wniosku o otwarcie konta N26 należy wówczas podać właściwy prefiks dla danego kraju.

 42. a czy mając standardowe konto w N26 można też u nich otworzyć konto oszczędnościowe?? czy mają w ogóle takie konta w swojej ofercie? czy jeśli jest to czy jest ono płatne?

  • Bank N26 oferuje usługę lokat oszczędnościowych pod nazwą N26 Savings. Za ich otwarcie nie jest pobierana żadna opłata a minimalna kwota, jaką należy zainwestować, to 2000 EUR. Usługa ta jest obecnie dostępna jedynie dla kont N26 otworzonych na niemiecki adres zamieszkania.

 43. Mam problem z przesłanie dokumentów w app. Caly czas „fail” a nie prosi mnie o videoweryfikacje. w czym moze byc probl, ktos mial podobnie?

  • Być może problem był po stronie banku. Zachęcam spróbować ponownie. Jeśli problem nadal się powtarza, być może pomoże ponowna instalacja aplikacji i powtórzenie procesu weryfikacji danych.

   • Mi pomogło przełączenie z WI FI na LTE w telefonie.

 44. Witam mam problem z dokończeniem weryfikacji konta. Po wprowadzeniu wszystkich danych wraz ze zdjęciami, jestem proszony o dostęp do lokalizacji po zatwierdzeniu pokazuje się komunikat „network not found” gdy klikam retry pokazuje się” uploading your documents… this will be done in a few seconds. Leaving the app will restart the process. ” po czym wraca do ponownego ekranu. Na tym etapie nie mogę dokończyć weryfikacji. W czym problem ??

  • Z opisu wygląda na podobny problem jak w komentarzu powyżej – zachęcałabym spróbować powtórzyć proces (czasami dochodzi do przeładowania serwerów banku), a jeśli problem będzie nadal występować – zachęcam do reinstalacji aplikacji N26.

   • Witam, macie państwo jakiś patent na wpłacanie pieniędzy na konto N26 z polski, żeby było tanio i szybko. Ja robię przelew z ing i średnio 10-12 groszy za euro mam drożej. Na przesłaniu 2500€ mam stratę ok. 350 zł.

    • Zachęcam do zapoznania się z ofertą systemu TransferGO, o której piszemy w naszym poradniku. Wystarczy przejść na stronę TransferGO, założyć darmowy profil, wpłacić pieniądze w PLN, a następnie dokonać przelewu na wskazane konto N26. Pierwszy przelew jest darmowy, za każdy kolejny pobierana jest niewielka prowizja.

 45. Witam.
  Ile wynosi ta „niewielka prowizja” jesli chce wykonac przelew z konta N26 na polskie konto? Jest tez jakis limit przelewu czy moge przelac np 10.000EUR?

  • Prowizja zależy od wysokości przelewu, np. dla kwoty 500 Euro będzie to ok. 3 Euro. Jeśli prowizja ta jest dla Pana zbyt wysoka, może Pan alternatywnie skorzystać z serwisów walutowych typu TransferGo – wówczas przelew z konta N26 do TransferGo nic nie kosztuje, a przewalutowanie odbywa się za pośrednictwem wspomnianej platformy.
   Dzienny limit przelewów wychodzących w N26 wynosi 50.000 EUR. Brak limitu dla transakcji przychodzących.

 46. Jak wykonać przelew z N26 na polskie konto?

  • Wystarczy wybrać w aplikacji funkcję przelewu, a następnie podać dane odbiorcy (klikając w prawym górnym rogu na symbol Euro może Pan wskazać inną walutę, w tym PLN). W szczegółach odbiorcy należy podać polski numer konta IBAN poprzedzony literami „PL”.

 47. Witam serdecznie.Zalozylam konto w N26i mam zrobic przelew na konto N26.w dokummentach nie ma numeru konta.Czy to przyjdzie z karta?

  • Numer konta zostanie podany w aplikacji N26 w momencie zakończenia procesu sprawdzania danych osobowych. Wówczas też zostanie wysłana karta płatnicza N26 Mastercard.

 48. Pytanie, czy jeżeli na moim dowodzie osobistym nie ma adresu zameldowania (bo w Polsce nie ma już obowiązku meldunkowego) to istenieje możliwość że zostanę zweryfikowany, a karta przesłana na wskazany adres w Polsce ?

  • Tak, we wniosku N26 podaje Pan adres, na który ma zostać wysłana karta. Brak adresu na polskim dowodzie osobistym nie stanowi tutaj problemu.

 49. W jaki sposób wypłacić pieniądze w Polsce z karty N26. Czy mogę użyć ATM któregoś z komercyjnych banków w Polsce?
  Chodzi mi o wypłatę już w złotówkach, nie EURO. Ktory bank pobiera najmniejsza prowizje za przewalutowanie?

  • Za wypłaty za granicą w walucie innej niż Euro (w tym w PLN) bank N26 pobiera jedynie prowizję w wysokości 1,7% wypłacanej sumy. Poza tą opłatą wypłacenie gotówki będzie darmowe. W rzadkiej sytuacji może się zdarzyć, że operator bankomatu (szczególnie mniej popularnych sieci) narzuci nam dodatkową opłatę za wypłatę, niezależną od banku. O jej wysokości poinformowani zostaniemy przed zatwierdzeniem transakcji, mamy zatem szansę przerwać wypłatę i skorzystać z innego bankomatu.
   Przy dokonywania wypłaty zachęcamy do wybrania opcji wypłaty w PLN. Prowizja w wysokości 1,7% od banku N26 jest znacznie korzystniejsza niż tzw. „super korzystne” kursy wymiany Euro oferowane przez operatorów bankomatu.

 50. Witam, za pomocą tego konta nie będzie problemów z np. założeniem internetu na ten numer konta?

  • Jeśli zakłada Pan internet w Niemczech, nie będzie tutaj żadnego problemu.

 51. Czy N26 podlega KNF?
  Czy N26 ma placówkę, oddział w Polsce?

  • Bank N26 jest bankiem działającym w oparciu o niemiecką licencję bankową, dlatego nie podlega KNF a niemieckiemu odpowiednikowi – BaFin. N26 jest bankiem internetowym i nie prowadzi placówek stacjonarnych.

 52. * 0 Euro za kartę Mastercard i opcjonalną Maestro w atrakcyjnym designie
  A jak to wygląda po 2-3 latach jak już karta traci ważność ?
  też jest za darmo czy już trzeba zapłacić i ile?

  • Odnowienie karty następuje zgodnie z obowiązującym w danym momencie cennikiem. W chwili obecnej jest to 0 Euro.

 53. Na potwierdzeniach transakcji jest taka trochę dziwna informacja:
  Please note that this documents is merely a confirmation of your transaction request and does not
  constitute proof for the execution of the transaction. We will execute your order once we finish our
  mandatory verification process.

  Może ktoś mi rozjaśnić o co chodzi? Bo chyba nie do końca rozumiem.

  • Bank N26 informuje, że wskazany dokument nie jest potwierdzeniem o wykonaniu przelewu lecz o złożeniu przez Pana dyspozycji polecenia przelewu. Przelew środków pieniężnych nastąpi po wykonaniu przez bank N26 weryfikacji zlecenia, co jest standardową operacją.

   • A jak można pobrać potwierdzenie przelewu?

    • Bank N26 nie oferuje tego typu dokumentów dla pojedynczych transakcji. W bankowości online możliwe jest pobranie wyciągu transakcji z danego okresu, który zawiera wszystkie transakcje, jakie zostały wykonane na koncie.

 54. Dzień dobry,

  Mam założone i zweryfikowane konto, a moja karta jest już w drodze.
  „Do pełnej aktywacji konta niezbędne jest dokonanie przelewu środków pieniężnych na konto w wysokości co najmniej 0,01 Euro.” Czy jak doładuję konto swoją angielską kartą Revolut na 100 euro, to ww. pełna weryfikacja konta zostanie przeprowadzona prawidłowo?

  • Tak, oczywiście. Do aktywacji wystarczy wpłata jakichkolwiek środków pieniężnych, bez względu na to, w jaki sposób to nastąpiło.

 55. czy takie konto może być założone na firmę

  • Bank N26 oferuje konta firmowe jedynie dla osób prowadzących działalność na własny rachunek (np. freelancerów) – tutaj formularz otwarcia konta N26 biznes. Nie ma natomiast obecnie możliwości otwarcia konta dla firm, np. spółki z o.o.

 56. Czy można podać adres skrytki pocztowej?

  • Bank N26 dopuszcza otwarcie konta jedynie na adres zamieszkania, nie ma możliwości otwarcia konta przy pomocy skrytki pocztowej.

 57. zalozylam konto prywatne a chciałabym miec firmowe czy moge to zmienic

  • W tej sytuacji powinna Pani skontaktować się z działem obsługi klienta N26, aby dokonać zmiany rodzaju konta.

 58. Witam serdecznie
  Mam pytanie odnośnie konta biznesowego dla małej Gewerbe ….czy będzie potrzebny dokument Handelregistierung czy tylko Gwewrbeanmeldung wystarczy ? Pozdrawiam

  • Bank N26 w procesie otwarcia konta biznesowego zazwyczaj nie wymaga przesłania dodatkowych dokumentów.

 59. Witam, czy możliwe jest wykonywanie płatności krajowych(w Polsce) stałych i jednorazowych(telefon, telewizja,ubezpieczenia, etc)?
  Czy możliwe są przelewy do n26 z ZUS, np. emerytura?

  • Konto N26 jest kontem niemieckim prowadzonym w EUR. Jak informujemy już w odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania, istnieje możliwość dokonania przelewu na polskie konto przy pomocy usługi TransferWise. Przewalutowanie ma miejsce po aktualnym kursie wymiany EUR/PLN.
   Wypłaty z ZUS-u na zagraniczne konto możliwe są jedynie dla osób zamieszkałych poza Polską, w innym wypadku wypłaty dopuszczane są jedynie na wskazany polski rachunek bankowy.

 60. witam serdecznie.
  Proszę o informację czy przy założeniu konta firmowego dostępna jest usługa SEPA direct debit B2B?

  • Usługa B2B Sepa nie jest niestety w chwili obecnej dostępna.

 61. Witam.
  Złożyłem wniosek. Kiedy zostanę poproszony o wysłanie zdjęcia dowodu? Powinno się to od razu dokonać czy zostane o to poproszony póżniej?

  • Weryfikacja danych osobowych ze strony klienta może zostać przeprowadzone zaraz po złożeniu wniosku o otwarcie konta N26. Dostępna jest ona w aplikacji mobilnej N26. Proszę zajrzeć do swojej skrzynki pocztowej – otrzyma Pan tam od banku wiadomość z dalszymi informacjami.

 62. Ile w praktyce kosztuje przelanie np. 1000 zł na konto w n26, ale bez tych dodatkowych rejestracji w TransferGo itp.

  • Wysokość opłaty za przelew zależy od cennika banku polskiego, z konta w którym jest on dokonywany. Najtańszą opcją będzie wykonanie przelewu SEPA. Tutaj opłata waha się (w zależności od banku) od 5 PLN do 20 PLN za przelew.

 63. Czy polski komornik znajdzie to konto? Pracuję w Niemczech (przez niemiecką agencję pracy). Meldunek mam w Polsce.
  Czy komornik może zwrócić się bezpośrednio do banku?

  • Tak jak odpowiedziałam już w jednym z komentarzy, bank N26 działa w oparciu o niemiecką licencję bankową, a tym samym podlega jurysdykcji niemieckich sądów. Komornik z Polski nie może bezpośrednio zablokować niemieckiego konta, gdyż jego działalność ograniczona jest do terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Wpierw musiałby on wystąpić do niemieckiego sądu właściwego dla Pana miejsca zamieszkania w Niemczech z właściwym wnioskiem.

 64. Jeszcze mam inne pytanie.
  Na niemieckich portalach jest dużo komentarzy mówiących o opieszałości banku w rozwiązywaniu problemów.
  Wręcz jest mowa o długich blokadach konta i niemożności wykonywania operacji na koncie przez kilka dni. Ja chcę żeby na to konto wpływała moja wypłata i nie wyobrażam sobie abym nie mógł przez kilka dni korzystać z moich pieniędzy.
  Czy jest możliwość wypłaty gotówki w jakimś oddziale banku? Lub chociażby przez osobistą wizytę skrócenia procedury rozwiązania problemu, Jeśli tak, to gdzie znajdę adresy placówek banku.
  Wiem że to bank „internetowy” ale i takie banki mają często jakieś punkty do kontaktu bezpośredniego.

  • Do blokady konta ze strony N26 dochodzi jedynie w wyjątkowych przypadkach, np. gdy istnieje podejrzenie o wykorzystanie sfałszowanych dokumentów w celu otwarcia konta. W przypadku konieczności ponownej weryfikacji jakichkolwiek danych, bank N26 zwraca się do właściciela konta z prośbą o przeprowadzenie takiego procesu, a dopiero w przypadku braku reakcji z jego strony dokonuje blokady rachunku.
   Tak jak Pan wspomniał, N26 jako bank internetowy nie posiada placówek, bezpośredni kontakt z bankiem możliwy jest za pośrednictwem funkcji czatu na stronie N26 bądź z poziomu aplikacji mobilnej – 7 dni w tygodniu w godzinach od 7 do 23.

 65. Witam
  Chce otworzyć konto firmowe w N26
  Mam w tym banku konto prywatne i czy w tym wypadku mam otworzyć nowe konto na firmę czy przekształcić moje prywatne na firmowe ?
  Pozdrawiam

  • Bank N26 dopuszcza prowadzenie jedynie jednego konta na osobę. Oferta kont firmowych ograniczona jest jedynie do osób pracujących na własny rachunek i freelancerów, w tym przypadku rachunek nadal prowadzony jest na nazwisko właściciela. W przypadku chęci przekształcenia konta, konieczny jest bezpośredni kontakt z bankiem N26 poprzez funkcję czatu (dostępna w aplikacji mobilnej).

 66. Czy mogę wysłać przelew z konta w złotówkach, a na tym koncie zaksięguje się waluta?

  • Tak, może Pani przelewać kwotę w PLN, na konto trafi wówczas kwota w EUR. Należy się tu jednak liczyć z dodatkowymi kosztami związanymi z przewalutowaniem.

 67. Czy mozliwa jest wplata od pracodawcy na moje konto n26 w innej walucie niz EUR. Czy istnieje mozliwosc jej przewalutowania?

  • Tak, o ile pracodawca daje możliwość przelania wypłaty na konto zagraniczne.

 68. Witam czy przy użyciu karty pierwszy raz trzeba nadać pin

  • Po otrzymaniu karty N26, należy dokonać jej aktywacji w aplikacji. W tym celu konieczne jest wybranie opcji aktywacji karty w aplikacji mobilnej N26, podanie 10-cyfrowego numeru z przodu karty, a następnie zdefiniowanie kodu PIN. Kod PIN nie może składać się z tych samych po sobie następujących cyfr.

 69. Czy bank przyjmuje amerykańskie czeki do realizacji z odroczonym terminem płatności?

  • Bank N26 nie posiada oddziałów i nie przyjmuje czeków do realizacji.

 70. Witam. W dniu wczorajszym wypełniłem wniosek o konto a dziś dostałem odmowe. Co może być tego przyczyną??

  • Powodów do odmowy otwarcia może być wiele, najczęstszą przyczyną są błędnie podane dane we wniosku. W celu uzyskania dodatkowych informacji, należy skontaktować się bezpośrednio z bankiem N26 poprzez jego stronę, korzystając z funkcji czatu dostępnej w zakładce Kontakt.

   • Mam założone konto w N26 w Niemczech jak zrobić z niego przelew środków na konto walutowe Euro w Polsce?

    • W tym celu wystarczy w aplikacji mobilnej N26 utworzyć nowy kontakt do przelewu, podając dla niego numer IBAN polskiego konta walutowego, poprzedzony literami PL.

 71. Czy aplikacja jest sprzężona bezpośrednio tylko z telefonem z danym numerem telefonu?
  Chodzi mi o to czy po założeniu konta i wszystkich weryfikacjach mogę mieć zalogowane pod jedno konto równolegle powiedzmy 3 urządzenia (2x tel i 1x tablet), czy tylko ten jeden telefon?
  Oraz, co w przypadku utraty telefonu z kartą SIM? Czy wtedy konieczne jest wyrobienie duplikatu karty sim (co może być trudne kiedy jesteśmy w DE, a karta polska), lub czy można jakoś zmienić nr telefonu przypisany do konta bez używania wcześniejszego?

  • Do konta N26 przypisany może być jednocześnie tylko jeden telefon mobilny. Istnieje możliwość korzystania z bankowości internetowej za pomocą przeglądarki na innym urządzeniu, jednakże do zatwierdzania transakcji konieczne będzie użycie przypisanego telefonu komórkowego. W przypadku chęci przypisania nowego telefonu, konieczne będzie odłączenie od konta poprzedniego urządzenia (można tego dokonać w profilu bankowości internetowej na dowolnym urządzeniu, operację należy wówczas potwierdzić SMS-em wysłanym na przypisany do konta numer telefonii komórkowej). W przypadku chęci zmiany numeru telefonu komórkowego przypisanego do konta N26, konieczny będzie kontakt z biurem obsługi klienta N26 za pomocą funkcji czatu dostępnej na stronie banku.

 72. Witam, założyłem konto w n26 a moja karta jest już w drodze.
  Pytanie moje brzmi: czy mogę podać moje konto w n26 do przelewania na to konto spodziewanej wkrótce emerytury z SSA. Będzie ona wypłacana w dolarach. Czy bank n26 będzie ją przewalutowywał na euro i po jakim kursie. Dzięki Pozdrawiam

  • Czy transfer będzie możliwy oraz wysokość kosztów przelewu zależy tutaj od banku instytucji, z której przelew będzie wychodził. W tej sytuacji zachęcałabym skontaktować się z SSA, aby otrzymać szczegółowe informacje.

 73. Dlaczego dla kont zakładanych na polski adres zamieszkania nie można skorzystać z opcji oszczędnościowych, lokat?

  • Wynika to z ograniczeń prawnych, m.in. kwestii opodatkowania dochodu z odsetek. Być może jednak w przyszłości Bank N26 będzie mógł zaoferować podobne produkty również klientom w Polsce.

   • Otrzymałem kartę z banku N26,muszę chyba ustawić, swój pin do karty, w jaką zakładkę w aplikacji N26, muszę wejść, żeby utworzyć pin? Mi

    • Po uruchomieniu aplikacji powinien Pan zobaczyć baner ze zdjęciem karty – po jego kliknięciu rozpocznie się proces aktywacji karty. Funkcja ta dostępna jest również w menu Aktionen -> Karteneinstellungen.

 74. Mam problem w trakcie zakładania konta wyskakuje komunikat ze jest problem z danymi osobowymi i zeby z nimi kontaktowac sie ale ja jezykowy analfabeta pomoze mi Pani ?

  • W tej sytuacji jedynym sposobem na rozwiązanie problemu jest skontaktowanie się bezpośrednio z biurem obsługi banku N26 za pomocą funkcji czatu, dostępnej na stronie internetowej banku w zakładce KONTAKT.

 75. Witam, otworzyłem konto w banku na adres w Polsce. Czy jest możliwość przeniesienia konta na adres w Niemczech.
  Także mam pytanie czy istnieje możliwość pisemnego potwierdzenia otworzenia konta na adres w Niemczech.
  Dziękuję. Pozdrawiam

  • W ustawieniach osobistych konta w aplikacji N26 ma Pan możliwość zmiany adresu korespondencyjnego. Odnośnie drugiego pytania – bank N26 nie wydaje niestety pisemnego potwierdzenia o otwarciu konta. Jeśli potrzebuje Pan potwierdzenia dla pracodawcy, rozwiązaniem może być wydruk strony z bankowości elektronicznej N26 z Pana nazwiskiem i numerem konta.

 76. Witam
  Juz rok korzystam z konta N26.Pracuję w Niemczech i wypłaty przychodzą mi na to konto.Chciałabym dostać jakąś linię kredytową lub kartę kredytową ale w mojej aplikacji niema zakładki kredyt ani produkty finansowe.Gdy znalazłam na stronie n26 opcję złóż wniosek o kredyt to bank rozpoczyna procedurę zakładania nowego konta a ja już konto mam.Proszę o jakąs podpowiedź jak można to załatwić.Jak probowałam na czacie n 26 to wysyła mnie do zakładki produkty finansowe ale w mojej aplikacji tego niema.
  Z góry dziękuję za oopowiedź

  • Bank N26 oferuje jedynie kredyt dyspo – dostępny jest on jedynie dla kont zarejestrowanych na adres w Niemczech. Jeśli interesują Panią karty kredytowe, odsyłam do naszego poradnika: karta kredytowa w Niemczech